Skocz do zawartości

Audi a4b8


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Mariusz0107 napisał:

Ale moc podana przez niego ma być równa mocy głośników czy niższa? Mam głośniki 70 rms a wzmak 6×100 rms i to mogę wyregulować gainem mam rozumieć? Boję się żeby czegoś nie spalić..

Grunt to odpowiednie strojenie, czy to będą duże moce czy nie... nie ma tutaj znaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2023 o 00:47, Mariusz0107 napisał:

Ja mam pociągnięty sygnał do suba z tyłu i gra miodzio a z tego co wiem od instalatorów to wofer nie jest ciety w ogóle. 

Wszystko zależy od wersji nagłośnienia i kodowania radia. Dodatkowo na podstawie mojego auta dopowiem, że nawet przekodowanie na pełne pasmo nie daje czystego dźwięku tylko jest on dodatkowo podbity na niższych rejestrach. Często można spotkać się na forach z kodowaniem radia które polepsza dużo dźwięk to jest właśnie ta furtka, którą można wykorzystać, żeby dźwięk polepszyć. Niestety ja do teraz nie znalazłem rozwiązania aby wyciągnąć z mojego radia czysty nie przetworzony dźwięk przez wewnętrzny procesor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marasss2 napisał:

Wszystko zależy od wersji nagłośnienia i kodowania radia. Dodatkowo na podstawie mojego auta dopowiem, że nawet przekodowanie na pełne pasmo nie daje czystego dźwięku tylko jest on dodatkowo podbity na niższych rejestrach. Często można spotkać się na forach z kodowaniem radia które polepsza dużo dźwięk to jest właśnie ta furtka, którą można wykorzystać, żeby dźwięk polepszyć. Niestety ja do teraz nie znalazłem rozwiązania aby wyciągnąć z mojego radia czysty nie przetworzony dźwięk przez wewnętrzny procesor.

Ja mam MMi 2G do którego nie ma kodowania na B&O bo tylko takie kodowanie jest możliwe w tych radiach. 2G wali pełnym pasmem na wszystkie kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...