Skocz do zawartości

Finały Bydgoszcz


Rekomendowane odpowiedzi

Jd - nareszczie widze dobrą wolę z Waszej strony. Bardzo nas to cieszy. Dobry pomysł na wspólną imprezę, może rozpoczęcie sezonu gdzieś w centrum Polski? Poznań jest na to bardzo chętny, rozmowy już trwają o rozpoczęciu przyszłego sezonu.

 

pozdrawiam,[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jd - nareszczie widze dobrą wolę z Waszej strony. Bardzo nas to cieszy. [/b]

Strasznie przegiołeś teraz wypisując taki zarzut. Porozmawiaj może jak zachował się Wasz "prezes" jeszcze długo przed początkiem sezonu i co poczyniał w trakcie a następnie przeproś publicznie Jurka za takie obelgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, cieńkocieńko Jurasa o ile dobrze pamiętam 160,7dB :D
To nie moje CC.

Coby było jasne - siły są połączone Barbus/Essa - "fura" i cała robota to dzieło Grześka, a od nas jest wsparcie sprzętowe.

no faktycznie, zapomniałem że to wspólny projekt...chyba te ponad 160dB mi lekko zaszkodziło :D

 

ps. mam, nadzieję, że w nastepnym sezonie bedą również zawody i w Poznaniu lub okolicach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jd - nareszczie widze dobrą wolę z Waszej strony. [/b]

Dobra wola cały czas była i jest nadal, co nie znaczy, że zaraz muszę lizać czyjeś dupsko, gdy mi je ktoś pokazuje.

Po prostu nie wszystko wiesz lub znasz tylko "jedynie słuszną wersję".

Ja w każdej chwili mogę zrobić reset, bo to nic nie kosztuje, a przeważnie pomaga. Kolejny ruch jest po drugiej stronie.

 

PS

Wspólne imprezy, to raczej chory pomysł. Od początku to mówiłem i tej wersji nadal raczej bym się trzymał. Jakoś nie widzę 4 podobnych konkurencji ciśnieniowych rozgrywanych w tym samym dniu i tym samym miejscu. W każdej nie będzie odpowiedniej ilości zawodników i w każdej będzie nudno. Nie wspomnę o tym, że takie coś nie sfinansuje się nawet na poziomie pucharów. O sponsorach nie dyskutuję, bo mnie ten temat nie dotyczy i nie interesuje. To nie jest jeszcze u nas stabilny układ, czego już niedługo możecie doświadczyć.

Trzeba szukać innych i swoich rozwiązań, a nie liczyć na czyjąś łaskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z terminami na pewno czasem mogę się nałożyć, ale oczywiście było by super widzieć wcześniej

sam organizowałem w tym roku 2 mini konkursy i to było spontanicznie

po prostu organizatorzy większy imprez prosili mnie o zorganizowanie jakiejś dodatkowej atrakcji

dbdrag jest w Polsce praktycznie 1 rok i podejrzewam że większość imprez była organizowana wg tej zasady

ale ja jestem tylko skromnym zawodnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jd - nareszczie widze dobrą wolę z Waszej strony. Bardzo nas to cieszy. [/b]

Strasznie przegiołeś teraz wypisując taki zarzut. Porozmawiaj może jak zachował się Wasz "prezes" jeszcze długo przed początkiem sezonu i co poczyniał w trakcie a następnie przeproś publicznie Jurka za takie obelgi.

 

Nie wiem jaki jest cel tych komentarzy, ale jeżeli leży ci coś na klacie to mów wprost. Ja osobiście nie wiem do czego pijesz?? Nie mam natomiast nic do ukrycia więc chętnie wysłucham na forum co takiego robi czy też robił "prezes" dBDRA co tak bardzo cię boli??

 

[ Dodano: 2009-10-13, 23:48 ]

Jd - nareszczie widze dobrą wolę z Waszej strony. [/b]

Dobra wola cały czas była i jest nadal, co nie znaczy, że zaraz muszę lizać czyjeś dupsko, gdy mi je ktoś pokazuje.

Po prostu nie wszystko wiesz lub znasz tylko "jedynie słuszną wersję".

Ja w każdej chwili mogę zrobić reset, bo to nic nie kosztuje, a przeważnie pomaga. Kolejny ruch jest po drugiej stronie.

 

Ponawiam pytanie - czy wy jesteście czymś urażeni, czy ktoś wam pokazywał "dupsko". Trochę to jest taki tekst pod publiczkę "jd" bo o ile dobrze pamiętam to ja od samego początku tego sezonu wykazywałem dobrą wolę współpracy. Dzwoniłem do ciebie pytałem jak możemy razem zadziałać, proponowałem projekt wspólnego forum, wspólnych działań, pomagałem w razie pytań o miernik??

 

Ostatecznie to zdaje się od was wyszła decyzja o tym, że może lepiej to wszystko robić oddzielnie i nie mieszać jednego z drugim. Od tamtej pory usilnie staracie się przekonać wszystkich, że jesteście przecież tacy otwarci. No to pytam, jakie propozycje konkretnie wyszły od was?? W czym się przejawia ta otwartość, bo chyba nie w tym, że napiszecie na forum po całym sezonie przytyków, że macie wolę współpracy i teraz czekacie na inicjatywę. Ja inicjatywę już przejawiałem zanim zacząłem cokolwiek robić w temacie dBDRA. Nie podjąłeś tematu i dałeś wyraźnie do zrozumienia, że nie interesuje cię wspólna inicjatywa bo mamy "konflikt interesów". Nawet temat wspólnego forum nie wypalił bo po 3 tygodniach czekania nie doczekałem się na kontakt do osoby odpowiedzialnej za domenę www.dbdragracing.pl . Potem mi zarzuciliście, że to niby ja uciąłem temat, ale w rozmowie tel. ustaliliśmy wyraźnie, że dacie mi wszystkie potrzebne dane bym mógł utworzyć podforum na powyższej domenie.

 

Potem dostałem od ciebie dziwnego maila, że skarżę się na was do Wayne'a??? Tym czasem złożyłem raport szefowi organizacji dBDRA do czego byłem zobligowany umową. Nie miejcie więc pretensji, że dostaliście od niego info, że nie jest zachwycony tym, że zarejestrowaliście domenę wykorzystując jego zastrzeżoną nazwę, którą on wypromował.

 

Mam więc propozycję. Jeżeli wasze intencje są szczere to tym razem ja poproszę o inicjatywę z waszej strony, a nie tylko puste słowa na forum, że nam kibicujecie bądź macie dobrą wolę. Nie musimy tej dyskusji prowadzić publicznie. Wyślij mi na maila w jaki sposób możemy współpracować. Co możemy ulepszyć. Jak ułatwić życie zawodnikom??

 

P.S. Tak naprawdę to wy macie tu więcej do powiedzenia bo organizujecie zawody parę lat dłużej ode mnie. Jednak nikt z zasłużonych sędziów nawet się nie zająknął by w jakiś sposób pomóc w powstaniu dBDRA w Polsce - wystarczyła by jakaś rada, może z własnego doświadczenia zasugerować co jest istotne co mniej, jakich info potrzebują zawodnicy by itp. itd. Z drugiej strony nie chcę narzekać krytyka też jest dobra bo człowiek uczy się wtedy szybciej.

 

PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest cel tych komentarzy, ale jeżeli leży ci coś na klacie to mów wprost. Ja osobiście nie wiem do czego pijesz?? Nie mam natomiast nic do ukrycia więc chętnie wysłucham na forum co takiego robi czy też robił "prezes" dBDRA co tak bardzo cię boli??

Mnie nie boli czy też "leży na klacie" Twoje zachowanie bo takie jest i już. Zabolał mnie bezpodstawny zarzut Łukasza i tyle.

 

Dzwoniłem do ciebie pytałem jak możemy razem zadziałać, proponowałem projekt wspólnego forum, wspólnych działań, pomagałem w razie pytań o miernik??

 

Było tak, fakt. Szkoda tylko , że na forum ani razu nie wszedłeś . Dostałeś prawa admina specjalnie utworzonej części dB Drag'u. Poczyniłeś dokładnie tak jak przypuszczałem i poszczułeś Wayne'a. Piękny objaw dobrej woli. Pomagałeś w razie pytań o miernik ? Proszę Cię. Pytania dotyczyły zakupu u Was jako przedstawiciela dodatkowego programu do obsługi belki led'owej. "Udało" ci się odpowiedzieć po kilku miesiącach trwającego już sezonu. Kolejny objaw dobrej woli i doskonałego prowadzenia interesów.

 

Ostatecznie to zdaje się od was wyszła decyzja o tym, że może lepiej to wszystko robić oddzielnie i nie mieszać jednego z drugim. Od tamtej pory usilnie staracie się przekonać wszystkich, że jesteście przecież tacy otwarci. No to pytam, jakie propozycje konkretnie wyszły od was?? W czym się przejawia ta otwartość, bo chyba nie w tym, że napiszecie na forum po całym sezonie przytyków, że macie wolę współpracy i teraz czekacie na inicjatywę. Ja inicjatywę już przejawiałem zanim zacząłem cokolwiek robić w temacie dBDRA. Nie podjąłeś tematu i dałeś wyraźnie do zrozumienia, że nie interesuje cię wspólna inicjatywa bo mamy "konflikt interesów". Nawet temat wspólnego forum nie wypalił bo po 3 tygodniach czekania nie doczekałem się na kontakt do osoby odpowiedzialnej za domenę www.dbdragracing.pl . Potem mi zarzuciliście, że to niby ja uciąłem temat, ale w rozmowie tel. ustaliliśmy wyraźnie, że dacie mi wszystkie potrzebne dane bym mógł utworzyć podforum na powyższej domenie.

 

Dobrze przynajmniej , że masz tyle honoru i uzyłeś tego zwrotu : "zdaje się" .

 

Mam wkleić maile i daty administracji forum tutaj ? Przestań proszę.

 

Mam więc propozycję. Jeżeli wasze intencje są szczere to tym razem ja poproszę o inicjatywę z waszej strony, a nie tylko puste słowa na forum, że nam kibicujecie bądź macie dobrą wolę. Nie musimy tej dyskusji prowadzić publicznie. Wyślij mi na maila w jaki sposób możemy współpracować. Co możemy ulepszyć. Jak ułatwić życie zawodnikom??

 

Puste słowa ? LOL

Może ty też wyślesz na maila tym razem propozycję współpracy ? Rozumiesz ? ;-)

 

P.S. Tak naprawdę to wy macie tu więcej do powiedzenia bo organizujecie zawody parę lat dłużej ode mnie. Jednak nikt z zasłużonych sędziów nawet się nie zająknął by w jakiś sposób pomóc w powstaniu dBDRA w Polsce - wystarczyła by jakaś rada, może z własnego doświadczenia zasugerować co jest istotne co mniej, jakich info potrzebują zawodnicy by itp. itd. Z drugiej strony nie chcę narzekać krytyka też jest dobra bo człowiek uczy się wtedy szybciej.

PEACE

 

Jak będziesz miał chwilkę wolnego czasu to przeczytaj jeszcz raz te niby docinki na forum. JEDYNĄ osobą jaka zrozumiała tę stańczykową formę podpowiedzi był Sylwek i za to szacun (on też jako jedyny przysyłał zawodników do "nas" - drugi szacun). Reszta oczywiście nie doczytała , nie zrozumiała ale psy wieszała i nadal wiesza. Nic, widocznie muszą jeszcze raz przygotować się do gimnazjalnego egzaminu z czytania ze zrozumieniem ;-)

 

 

Do usłyszenia w mailach :niepewny: ja idę wyciągać z garażu ski-doo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie jest czytać o polityce caraudio w Polsce ale jest to temat o MP easca w Bydgoszczy

a skoro moja mała firma w sprawach ciśnieniowych zgarła na 9 cztery pierwsze miejsca więc proszę

utworzyć sobie nowy temat

a ja tutaj będę się rozkoszować zwyciąstwem :D

czekam na opinie innych zawodników bo w końcu nikt tu nie będzie zaglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak, fakt. Szkoda tylko , że na forum ani razu nie wszedłeś . Dostałeś prawa admina specjalnie utworzonej części dB Drag'u. Poczyniłeś dokładnie tak jak przypuszczałem i poszczułeś Wayne'a. Piękny objaw dobrej woli.

 

Na forum nie wchodziłem ponieważ nie dostałem od was informacji o tym, że cokolwiek w tej sprawie zrobiliście. A umawialiśmy się na telefon bądź też maila - szczegół.

Ostatecznie i tak dostałem od was informacje, że rezygnujecie ze tego projektu bo nie spodobało się wam, że dostaliście maila od Wayne'a, w którym ładnie was prosił byście załatwili sprawę w jedną albo w drugą. Wybraliście, że chcecie działać oddzielnie nie pozostawiając, żadnego pola do dyskusji. Całe więc "poszczucie was Waynem" sprowadza się do tego, że informowałem go na bieżąco co się dzieje. Jeżeli ty uważasz, że jest w tym coś niewłaściwego to widocznie nigdy nie miałeś szefa - twoje szczęście :rotfl: , ale masz przez to skrzywiony obraz tej sytuacji

 

[ Dodano: 2009-10-16, 16:25 ]

Pomagałeś w razie pytań o miernik ? Proszę Cię. Pytania dotyczyły zakupu u Was jako przedstawiciela dodatkowego programu do obsługi belki led'owej. "Udało" ci się odpowiedzieć po kilku miesiącach trwającego już sezonu. Kolejny objaw dobrej woli i doskonałego prowadzenia interesów.

 

Co do miernika wysyłałem zapytanie do techników kilkukrotnie, a że sprawa dotyczyła sprzętu z kilku różnych generacji nikt mi nie dał jednoznacznej odpowiedzi, że wszystko będzie działać przy danym rozwiązaniu, które zaproponowałem. Mogłem więc dać sobie spokój bądź drążyć temat co zresztą zrobiłem. Trochę to potrwało, ale udało się załatwić sprawę w niecały miesiąc tak dla jasności (mogliście spytać oto przed sezonem i wówczas pewnie mieli byście wszystko co trzeba na czas) :P

 

[ Dodano: 2009-10-16, 16:34 ]

JEDYNĄ osobą jaka zrozumiała tę stańczykową formę podpowiedzi był Sylwek i za to szacun (on też jako jedyny przysyłał zawodników do "nas" - drugi szacun). Reszta oczywiście nie doczytała , nie zrozumiała ale psy wieszała i nadal wiesza. Nic, widocznie muszą jeszcze raz przygotować się do gimnazjalnego egzaminu z czytania ze zrozumieniem ;-)

 

Panie Stańczyk widzę, że pan też nie czyta dokładnie, ponieważ podziękowałem w swoim poście za konstruktywną krytykę (z której swoje lekcje wyciągnąłem)

Nie wiem kogo nazywasz "Resztą", natomiast z tego co ja wiem to było zdecydowanie więcej osób niż tylko ekipa dB Max, które pojawiały się na imprezach obu organizacji więc trochę tu chyba niepotrzebnie obrażasz zawodników :P

 

Nie jestem po prostu pewien czy ta stańczykowa forma jak to nazywasz jest najlepsza formą komunikacji na forum, gdzie rzeczywiście różne osoby mogą to różnie odbierać - więc porze lepiej posługiwać się językiem codziennym ta tego typu nośnikach informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to inna forma , jeśli tak trudno zrozumieć.

 

Przekręcasz fakty i piszesz nieprawdę (oczywiście mogę przesłać tobie kopie/daty korespondencji potwierdzające tylko twoją nieszczerość).

 

Zastanów się czy to jest miejsce na takie przekupstwo do upadłego. Dałeś ciała i zabrakło ci szczerych chęci a internetowe wojenki tego nie zmienią.

 

Dla mnie koniec tematu.

 

 

p.s.

Panie Stańczyk ..
Cieszę się , że mimo odmiennego zdania tak wysoko mnie oceniasz. Dziekuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję już zakończyć, bo nic z tego nie wyciśniemy.

Michał, przedwczoraj opisałem Ci tutaj wszystko dokładnie, nawet ciut za dużo, ale po kilku godzinach poprosiłem admina, aby jednak te moje obszerne wypociny wykasował, bo uznałem, że raczej nie jest to dobre miejsce na tego typu gadki, a poza tym całą resztę jedynie nimi zanudzimy.

Jeżeli tylko chcesz, to mogę Ci przesłać kopię tego tekstu, a może wówczas lepiej załapiesz o co mi chodziło. Jak to honorowo i bez wykrętów przyjmiesz na klatę, to również i ja mogę postawić grubą kreskę i całkowicie zapominamy o starych sprawach.

Tak więc Panowie, proponuję w spokoju zakończyć odbijanie tego pingponga, bo coraz bardziej odlatujemy od właściwego tematu tego wątku, a i tak nic dobrego z tego nie będzie.

:zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...