Skocz do zawartości

Opel Insignia A - głośniki + wzmacniacz na przód.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Szukam zestawu odseparowanego na przód + wzmacniacz do tego. Auto - Opel Insignia A 2.0 CDTI. Miło by było jakby ktoś znał to auto, bo nie wiem jakie głośniki mogę włożyć do przodu, z dystansami (głębokość). Wiem, że mogę to pomierzyć, ale jeszcze tym jeżdżę, nie rozbierałem boczków, więc liczę na pomoc.
Zależy mi na tym, żeby było głośno i jakościowo. Co do niskiego zejścia, drzwi będą wygłuszone, może kiedyś dołożę subwoofer.
Pomożecie? 1f642.png
Budżet na głośniki i wzmacniacz +- 1100-1200 zł.
Głośniki - preferuję nowe. Wzmacniacz jak najbardziej może być używka.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie. Wybór padł na Morel Maximo Ultra 602. Żeby nie zakładać nowego tematu, wierzę, że ktoś to kiedyś przeczyta. Szukam uzupełnienia do tych morelków, mianowicie szybki, mocny, energiczny subwoofer ze wzmacniaczem do niego. Nie musi mieć nie wiadomo ile Watów, nie zależy mi na pękaniu szyb. Chcę przyjemnie słuchać muzyki, czasem dość głośno. Poleci ktoś coś, co by miło zagrało z tym zestawem?

 

Edit: no tak, budżet to +- 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insignia to spore auto, sedan czy kombi. Jak kombi to 10" w zamkniętej skrzyni sprawdzi się bardzo dobrze. Jaki excursion czy jl audio będzie w sam raz

Kombi. Zależy mi na czymś, co nie zabierze pół bagażnika, słyszałem o Excursion SHX-10S4, ale ciężko to dostać. Potrzebowałbym raczej coś, co można kupić, może i nowe. Jakieś modele masz na myśli?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko kupić? Dobry sub na caraudiosklepy.pl powinien być są dystrybutorem. Dobry też jest SX-10S4, miałem takiego w passacie B5 kombi i dobrze zasilony dawał spokojnie radę.

Przejrzałem, są same głośniki :P potrzebuję już gotowy, ze skrzynią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subwoofer i wzmacniacz do niego to będzie koszt trochę większy niż te 1000 zł. Rozwiązaniem było by np. kupno wzmacniacza czterokanałowego i zmostkowanie dwóch kanałów dla subwoofera.

 

Wtedy Fitbox (511 zł) lub Obudowa 20 L (158 zł) i głośnik np. Helix K10W (599 zł) lub Excursion SHX 10S4 (449 zł)

 

Mam ww. Helixa w obudowie 15 L i w dużym samochodzie (Grand Scenic 3) jest wystarczający. Miałem też 2x Excursion SX 10D4 i było również ok, może więcej mięsa ale i miejsca zajmował dwa ryzy tyle. Pojedynczo nie testowałem ale nie powinno być źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...