Skocz do zawartości

GOLF 3


ROOON2211
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jako ze jest to pierwsza pokazana przezemnie instalacja dlatego prosze o porady co zmienic na przyszlosc zeby bylo jeszcze lepiej. Przodu jeszcze nie robilem a sie przymierzam na foto widac jedem inny subik ale na dniach przyjdzie 2 GZRW 30SPL

 

http://images40.fotosik.pl/192/966294ce72f1feb9med.jpg]

 

 

 

http://images40.fotosik.pl/192/a12dcf0a8b388164med.jpg]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można powiedziec ... bez przodu to sprzęt może robic tylko bum.

Jak dla mnie audio nie tylko ma grac ale rownież wyglądac a tutaj nie wygląda już napewno, pomijam fakt że "zabudowa" nie jest wykończona ale skrzynki raczej nie budowałeś pod auto, więcej nie zawsze oznacza lepiej.

Skoro już postanowiłeś załozyc temat to przydał by się opis bo to nie forum jasnowidzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kori, wygląd to pojęcie wzgledne :) Kazdy ma inne pojęcie na ten tamat albo moze raczej wizje :)

 

piecia508, sla 1500 niema wlasnego bezpiecznika :D i dlatego zapewne jest tak blisko wzmacniacza :P chociaz nie wiem czy nie powiennen być jeszcze blizej.. tzn pomiedzy wzmacniaczem a tym.. hmm.. kondensatorem ?

 

ROOON2211, a kabelki od masy, nie są za cienkie w porownaniu do + ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kABLE OD AKUMULATOROW 50MM2 ALTERNATOR MAM 180A Z AUDI A6 2.0 TDI MOJE AUTO TO GOLF 3 94r.MAM 2 AKUMULATORY PO 45AH I PRAD ROZRUCHOWY NA JEDNYM 440A SERCE ZESTAWU TO Alpine IDA-X300 KOREKTOR GRAFICZNY BOSSE kondensator 10F POZNIEJ JAK JUZ SAMI WIDZICIE WIEM ZE MAM ZE PODLACZONE BEZPIECZNIKI NIE CHODZI MI O ZABUDOWE AUTA CHODZI MI ZEBY TO GRALO PLANUJE NA PRZOD HELIX DB ZALOZYC PO 2 SZT DO DRZWI PLANUJE TEZ OBLOZYC MATAMI BO BEZ NICH TO WTEDY NIE GRANIE TYLKO PIERDZENIE POZMIENIAM TO CO WIDZICIE NA FOTO CHCIALEM TYLKO ZOBACZYC JAK TO POZDZIE TERAZ SIE WEZNE ZA POZADNY MONTAZ KABLE W SIATKACH NO I TERMOKURCZLIWE POZAKLADAM JAK COS JESZCZE POLECACIE COS POZMIENIAC

 

Następnym razem prosimy bez caps locka :niepewny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROOON2211, moim zdaniem trochę żle dobrałeś akumulatory :hyhy:

Przy takim alternatorze dał bym pod masą jakieś 64Ah i z tyłu taki sam lub nawet ze 100Ah :) no i wtedy ten kondensator uważam za zbędny :] O reszcie instalacji pisałem już Ci w innym temacie więc nie będę się powtarzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak juz dotrze drugi GZ i bedziesz miał mozliwosc wyjecia skrzyni to sie spotkamy w celach wiadomych... Bardzo mne ciekawia te suby...

SL'a chyba jednak troszkawe slaby do tych przetwornikow, tym bardziej w 2 ohm...

2x db do przodu?? po co? wystarczy raz a porzadnie a nie 2x a miernie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...