Skocz do zawartości

POZNAŃ-dBdrag & BassRace


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Organizujemy kolejne zawody w Poznaniu : dBdrag, Bass Race i Power Pyle.

Impreza jest podpięta pod trasę promocyjną oleju Mobile1 i odbędzie się w terminie 12.09.2009, na parkingu M1 ul.Szwajcarska 14 w Poznaniu.

 

Start : godz 10.00

 

Na terenie będzie :

- zawody dBdrag i BassRace (opłata dla zawodników 50zł)

- strefa badań lekarskich (EKG, test kierowców, etc),

- strefa pimp my ride,

- tor na małe samochodziki sterowane radiowo,

- strefę gier Xbox samochodowych,

- pokazy low riders,

- pit stop- warsztat dla samochodów,

- tor dla dzieciaków na akumulatorowe autka.

 

Z A P R A S Z A M Y

 

 

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą

ale to są talony na sprzęt a nie na paliwo

napiszę więc inaczej

jeśli komuś potrzebny jest jakiś sprzęt z oferty sponsorów dbdrag czyli focal, vibe a szczególnie z www.caraudio.com.pl

to pilnie zapraszam, na pewno się dogadamy

po za tym wygrałem w tym roku talon na alufelgi za 1000zł. radyjko za 600zł., skrzynie z głośnikiem za 400zł., parę mniejszych głośników itd.

kuponów ciężko mi zliczyć oczywiście część już zrealizowałem

więc zabawa w prawdziwy dBdrag racng może z czasem się opłacać :)

jeszcze że by matiz był na gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odpowiadając na wasze pytania o klasy chcę jeszcze raz poinformować, że od jakiegoś już czasu na każdych zawodach są wszystkie klasy!!!

Jedynie nagrody w kategoriach Super Streetowych i Extreme są uwspólnione. Oznacza to, że jeżeli zajmiecie 1 miejsce w kategorii np. SUPER STREET 3-4 to otrzymacie 8pkt. w statystykach. Natomiast to czy otrzymacie puchar będzie zależało od tego czy będziecie jednym z 3 najgłośniejszych aut w połączonej multiklasie.

Klasy STREET A, B, C są zawsze niezależnie od samego początku sezonu i to się nie zmieni. Jeżeli okaże się, że zgłosi się bardzo dużo samochodów w jakiejś z wyższych klas wówczas możemy zrobić dodatkowy set pucharów tylko dla tej klasy np. SUPER STREET 1-2 (min. 6 zawodników w klasie)

W innym wypadku nie ma to sensu bo nie będzie rywalizacji jak każdy będzie dostawał puchar bo będzie 1-3 zawodników w klasie.

 

P.S. Ważna informacja. Na imprezie będzie można zrobić sobie darmowe badania EKG wysiłkowego!! Znaczy się można posiedzieć 5min. w aucie z uderzeniem 150dB po czym pójść do bardzo miłej pielęgniarki, która zbada jak takie doświadczenie wpłynęło na nasze serce :zdziwko:

 

Poza tym darmowe ciągutki od sponsora Mobile1!! :kwasny::|

W warszawce na bliźniaczej imprezie w zeszły weekend było również 6 fajnych dziewczyn :hyhy: niestety dość grubo ubranych bo padał deszcz :/

W Poznaniu może jednak "świecić słońce" jeżeli wiecie co mam na myśli :kwasny:

 

Do zobaczenia na liniach startowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Warszawy i z powrotem równo za 100zł przy średniej 100na godz.

do Rzeszowa i z powrotem 250zł. :zdziwko:

 

hihi gaz dobra sprawa ja za 50zł robie 300km Astra1.6 74KM przy predkosciach na trasie 120-140km/h warto w niego zaiwestawac jak auto ma byc na dluzej:D

Wracajac do tematu mysle ze dam rade podjechac Czarnula ale chyba tym razem jako widz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ważna informacja. Na imprezie będzie można zrobić sobie darmowe badania EKG wysiłkowego!! Znaczy się można posiedzieć 5min. w aucie z uderzeniem 150dB po czym pójść do bardzo miłej pielęgniarki, która zbada jak takie doświadczenie wpłynęło na nasze serce :przestraszony:

He, he, dobre. To Ci Michał nawet nieźle wyszło.

Proponuje tylko małą zmianę - zamiast serca, to niech przebadają mózg osobnika, który chciał sobie poobcować 5 minut w mikroklimacie 150dB. No i odrazu niech mu też wypiszą skierowanie na odpowiedni oddział (nie koniecznie otwarty). :niepewny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też raczej widz, bo z niecałymi 400W nie ma co sie pokazywać nawet :kwasny:

 

Nawet 400W jest ok. jeżeli potrafisz je wykorzystać. W Bass Race wystarczy ci 130dB i jeżeli potrenujesz "kręcenie gałki" to możesz stanąć na najwyższym podium pokonując takich co mają 4000W.

Tylko taka sugestia dla tych którzy chcą się wybrać by popatrzeć - to lepiej pobawić się w Bass Race - tam wszystko jest możliwe

Pruszków pokazał, że może to być naprawdę super jazda z dwiema dogrywkami w finale :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...