Skocz do zawartości

NOWE Car Audio - Peugeot 206cc


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, tak że po odświeżonym budżecie (wróciłem do kraju) zdecydowałem się na co nie co, a mianowicie:

 

AB-2 MATA WYGŁUSZAJĄCA BUTYLOWA BITUMICZNA 25x50cm


 

(wiem, ktos tu polecał najlepszą mate: gms-07 xl new c3 mata wygłuszająca butylowa 3,2 m2

ale nigdzie jej nie moge znaleść)

 

jeszcze tylko obliczyć musze ile tej maty kupić.

 

 

Radia mam dwa na oku lecz prosiłbym Was o doradzenie czy jest jakas miedzy nimi roznica czy juz bez znaczenia które wybiore, a może oba są nieodpowiednie ? 

 

PIONEER MVH-S320BT


 

 

KENWOOD KMM-BT206


 

W drzwi pójdą jedne z tych dwóch firm ktore mi polecono tutaj na forum, czyli:

 

Excursion SHX-6C 3ohm 250W 165mm


 

lub

 

MOREL MAXIMO 6.2  165mm


 

Do tego konkretne dystanse:

Pasują do głośników o średnicy 165 mm

Średnica wewnętrzna dystansu 144 mm

Grubość dystansu do 55 mm / skos


 

 

No i na końcu chciałbym od Was usłyszeć coś o tym głośniku, kolega mial go kiedys i konkret bas był niski ale coś mi sie zdaje że te 450w rms bedzie za mało, do tego  poprostu zrobiłbym skrzynie na głębokosc 28cm aby dach sie składał:

 

Boschmann 25cm 10'' 600W , Moc rms: 450W


 

lub 

 

Excursion SHX-12S4 Sub 30cm 1000W 4ohm , 400 rms


 

lub

 

JBL MS-12SD2 - 30 cm , moc RMS: 450W, moc szczytowa: 1800W


 

Czy jest to możliwe ? 

 

@Grzeczny_52 zasugerował: 

Subwoofer 16,5cm Ground Zero GZIW 165X-II

tylko czy tak mały glosnik basowy bedzie grać ? wiem ze ten boshmann dobrze gral ale to kawal glosnika.

 

więc:

 

Zostaje tak na prawde chyba tylko okablowanie i wzmacniacz co by to na spokojnie wszystko pociągnął.

 

(wszystkie linki podpisane)

 

Czy teraz to wszystko nabiera sensownego obrazu ? 

 

Obawiam sie ze nie wszystko, dlatego prosze o jakieś rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale chyba nie odrobiłeś lekcji. Elementy podane wyżej po części nie są warte uwagi oprócz maty i tych Moreli. W takim samochodzie dawanie subwoofera do bagażnika chyba mija sie z celem. Piszę chyba bo nie wiem czy jest połączona kabina z bagażnikiem. Osobiście zrezygnował bym z subwoofera i zamontował lepszy zestaw przedni i w razie potrzeby dopiero myślał o subwooferze ale w miejsce schowka/pod schowkiem. Dobre radio z dużymi możliwościami znajdziesz w wątku o radiach z dsp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh kolejny o mnie wspomina:P

. Gural już poł roku( nawet wczesniej) temu nawet miał oferowane gotowe słupki pod TW do CC.

Całe pozostałe info na PW również.

Niech koledzy tu doradzają. bo nasze wizje i budżety są zupełnie inne.

Widze ze nie czytales pierwszego wersu mojego postu.. tak 5mc temu i chcialem w malym budzecie to zrobic potem wyjechalem , teraz wrocilem do polski i mam wiecej hajsu do przeznaczenia na car audio, mam zamiar zaczac od wygluszania a nie od kupowania słupkow pod TW

Po sylwku zaczynam działać, i bede tu wrzucac efekty pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...