Skocz do zawartości

Kosa wzmacniacz SQ na suba.


mariuszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji , że musi być nowy , to ja miło wspominam Genesis Dual Mono Extreme, bardzo wydajny prądowo , bez naleciałości w żadną stronę ani nie ocieplał ani nie osuszał dźwięku tak na wf jak i sub.

 

http://www.pimpmysound.com/genesis-dual-mono-extreme-series-iii.html

 

Natomiast do tej pory najbardziej mi podpasował Hifonics Zeus VIII po odświeżeniu i modzie sekcji zasilania(nadal go mam i tak zostanie ) , ale to już wiekowo oldschool. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji , że musi być nowy , to ja miło wspominam Genesis Dual Mono Extreme, bardzo wydajny prądowo , bez naleciałości w żadną stronę ani nie ocieplał ani nie osuszał dźwięku tak na wf jak i sub.

 

http://www.pimpmysound.com/genesis-dual-mono-extreme-series-iii.html

 

Natomiast do tej pory najbardziej mi podpasował Hifonics Zeus VIII po odświeżeniu i modzie sekcji zasilania(nadal go mam i tak zostanie ) , ale to już wiekowo oldschool. :-)

Niestety brak na magazynie .

 

phoenix gold z serii ZPA - np 0.5

Podobna sytuacja jak z DMX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phoenix gold z serii ZPA - np 0.5

 

Nie wspominałem o nim , bo zasugerowałem się początkiem tematu , że musi być oficjalnie dostępny w sprzedaży , a ZPA 0.5 mega fajny piec :-) Nie tylko na suba.

Mam dwa ZPA 0.5 i jeden 0.3 :D

Bo do tej pory nie zdecydowałem co gra lepiej czy ZPA 0.5 czy MS1000

Najlepiej jak dałem magikowi ZPA 0.5 na przegląd i Upgrade a po jakimś czasie rozmawia ze mną i mówi że w sekcji audio to za bardzo nie ma co zmieniać bo fabryczne tolerancje i komponenty są takie jak po tuningach. Więc tylko prewencyjnie sekcja zasilania poszła na Mundkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miło wspominam (i zawsze będę ) Zapco Studio 500 który pluje w cewkę czysty kilowat mocy, jego jedynym mankamentem który w pewnych przypadkach bywa zaletą jest całkowity brak filtrów.

Obecnie się trochę przystopowałem ale na sobie odkryłem nową zabawkę DDaudio dm500 maly, wielkości ¼ wspomnianego zapka cyfrowiec stabilny do 1 Ohma z wszelkimi możliwymi filtrami z subsonikiem włącznie. Istnieje też "odmiana dm1000 i chyba 1500 odpowiednio większe gabarytowo i mocowo. Subem też zacnie trzęsą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do tej pory nie zdecydowałem co gra lepiej czy ZPA 0.5 czy MS1000

 

ja juz zdecydowałem :)

 

I jeżeli chodzi o sekcje basową to ZPA gniecie MS/MPS.

Wysokie/Mid i spójność MPS2500 pozamiatał resztę.

 

Szczerze mowiac to na basie ZX600 też pokazał klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miło wspominam (i zawsze będę ) Zapco Studio 500 który pluje w cewkę czysty kilowat mocy, jego jedynym mankamentem który w pewnych przypadkach bywa zaletą jest całkowity brak filtrów.

Obecnie się trochę przystopowałem ale na sobie odkryłem nową zabawkę DDaudio dm500 maly, wielkości ¼ wspomnianego zapka cyfrowiec stabilny do 1 Ohma z wszelkimi możliwymi filtrami z subsonikiem włącznie. Istnieje też "odmiana dm1000 i chyba 1500 odpowiednio większe gabarytowo i mocowo. Subem też zacnie trzęsą.

Jesli ma byc maly, klasa D to mysle ze ESX QE1000.1 jest calkiem dobra propozycja :)

 

Tak czy siak, posluchac a dopiero potem wydawac plny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam... Przy 3 Way zaleca się zasilać tweetery i średniotonowe jednakowym wzmacniaczem, tak aby miały takie samo brzmienie.

 

Przy zestawie dwudrożnym mam osobny wzmacniacz na woofery i osobny na tweetery. Nie jest to przypadkiem błąd? Przecież w tym wypadku woofery muszą też pełnić rolę głośników średniotonowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...