Skocz do zawartości

Bluetooth SQ


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, arczar napisał:

Ciekawe czy by zadziałał ze starszym procesorem (audison bit one). Bo opcja fajna z tym telefonem. 

Teoretycznie będzie działał ale sterowanie głośnością i automatyczne przełączanie nie będzie działać. Sterowanie głośnością działa tylko z najnowszymi dsp i wzmacniaczami dsp. Automatyczne przełączanie działa albo przy wykorzystaniu kabla adc lub sdc lub z wykorzystaniem przewodów master en i aux sel gdzie podawane jest napięcie 12v w zależności czy b-con przesyła dźwięk czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

17 godzin temu, Janek22 napisał:

Mosconi AMAS LD4C. Jestem bardzo zadowolony, ale kasa powala. Z tego co pamiętam to dałem ponad 800 zł. Ponoć ważne też z jakim telefonem się paruje. Korzystam z procka Mosconi, nie wiem jak będzie działać z innymi.

A z jakim telefonem go używasz? Chciałem spróbować bezprzewodowo coś pograć, używam tylko iTunes, z pamięci telefonu Iphone SE2. Czy ten Mosconi raz sparowany z telefonem, zapamiętuje go i łapie od razu po odpaleniu jak telefon jest w zasięgu? U mnie po zgaszeniu auta odcina wszelki prąd od audio, a więc żadne nowsze radia, BT, DSP, procesory czy inne wynalazki nie mają miejsca - resetują się do zera. To 5V mogę mu zostawić z zapalniczki żeby nie ustawiać go z telefonem 10 razy dziennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Cheftomek napisał:

A z jakim telefonem go używasz? Chciałem spróbować bezprzewodowo coś pograć, używam tylko iTunes, z pamięci telefonu Iphone SE2. Czy ten Mosconi raz sparowany z telefonem, zapamiętuje go i łapie od razu po odpaleniu jak telefon jest w zasięgu? U mnie po zgaszeniu auta odcina wszelki prąd od audio, a więc żadne nowsze radia, BT, DSP, procesory czy inne wynalazki nie mają miejsca - resetują się do zera. To 5V mogę mu zostawić z zapalniczki żeby nie ustawiać go z telefonem 10 razy dziennie...

Procesor przeważnie ma zasilanie bezpośrednio z akumulatora więc nie wiem jak zgaszenie auta może odciąć prąd. Przy audisonie odłączenie całkowite zasilania nie kasuje żadnych ustawień czy to na b-con czy samym af c8.14 bit. Wszystko jest zapisane w pamięci. Audisona b-con można używać nawet w domu bo ma wejście usb do zasilania 5v.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, przemas1988 napisał:

Teoretycznie będzie działał ale sterowanie głośnością i automatyczne przełączanie nie będzie działać. Sterowanie głośnością działa tylko z najnowszymi dsp i wzmacniaczami dsp. Automatyczne przełączanie działa albo przy wykorzystaniu kabla adc lub sdc lub z wykorzystaniem przewodów master en i aux sel gdzie podawane jest napięcie 12v w zależności czy b-con przesyła dźwięk czy nie. 

No to przy starszych procesorach nie jest w niczym lepszy od innych adapterów. Ogólnie jednak produkt fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cheftomek napisał:

A z jakim telefonem go używasz? Chciałem spróbować bezprzewodowo coś pograć, używam tylko iTunes, z pamięci telefonu Iphone SE2. Czy ten Mosconi raz sparowany z telefonem, zapamiętuje go i łapie od razu po odpaleniu jak telefon jest w zasięgu? U mnie po zgaszeniu auta odcina wszelki prąd od audio, a więc żadne nowsze radia, BT, DSP, procesory czy inne wynalazki nie mają miejsca - resetują się do zera. To 5V mogę mu zostawić z zapalniczki żeby nie ustawiać go z telefonem 10 razy dziennie...

 

Chwilowo działa mi w domu, tylko żona go używa, dlatego szczegółów z parowaniem nie jestem pewien, tym bardziej, że jest zupełnie odłączany od prądu. Pamiętam, że kiedyś miała jakiś problem, dlatego po ponownym włączeniu może wymagać powtórnego parowania. Tylko w samochodzie, innej instalacji (inne podłączenie) może być inaczej.

Używa z Samsung Galaxy A52s 5G. Smartfon ten ma ten plus, że może łączyć się na raz z dwoma urządzeniami bluetooth, czyli np. za pomocą jednego wysyła audio a za pomocą drugiego steruje procesorem (podstawowe ustawienia). Z tym telefonem dźwięk wydaje mi się bardzo dobry. Ma cztery wejścia przewodów, pomijając USB, jest to: plus, masa, rem in, rem out.

Więcej:

https://www.gladen.com/en-us/mosconi/mosconi-accessories/mosconi-blutooth-streaming/mosconi-amas-ld4c

Na dole tej strony można ściągnąć manual w pdf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...