Skocz do zawartości

Bluetooth SQ


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co nie kupisz to zagra na granicy percepcji, nie będzie używany przetwornik cyfrowo analogowy, po prostu przeniesie sygnał cyfrowy, ale skompresowany do transmisji (nawet aptx nie przeniesie lossless)

Polecam chromecast audio, to ci wrzuci do procesora wzorcowy sygnał optykiem po hotspocie wifi

 

Wysłane z mojego Xperia 5 Mark II przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiFi odpada.

 

Możecie się śmiać ale ja wiem jak częstotliwość WiFi Nam szkodzi :) w domu staram się unikać i trzymać dzieci, jak i sam siebie z dala od routera :) Nie zamierzam siedzieć tym bardziej przy 2.4gHz w aucie w odległości kilkudziesięciu cm :)

 

I Wam też to polecam jeżeli używacie.

 

Obejrzyjcie sobie badania jakie wykonują na np. myszach..

 

Badania potwierdzają że płody mysz, które są narażone na częstotliwość 2.4gHz przed długi czas, mają wady genetyczne. W 3cim pokoleniu są bezpłodne. W wielu krajach na świecie WiFi jest zakazane w szkołach, przedszkolach :)

 

Więc pierdole WiFi i siedzenie w radioaktywnym aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera chłop tylko dba o zdrowie i od razu dostał łatkę spiskowoteoriowca [emoji16] to że nie ma dowodów nie znaczy że tak nie jest, niech sobie każdy uważa co chce, trudno będzie miał gorsze brzmienie kosztem spokoju psychicznego. Kup se blitzkrieg bw-br4 czy jakoś tak, tani i działa całkiem sprawnie, różnicy do droższych nie będzie z powodów jak wyżej napisałem

 

Wysłane z mojego Xperia 5 Mark II przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:super: krieg to zaraz może być w wątku.

Haha no robi się niewesoło [emoji52][emoji16] panie Szczupaczek jak coś szukam słuchawek bluetooth, może masz coś na sprzedaż po przyswojeniu powyższej informacji?[emoji14][emoji23] Bez obrazy, też jestem spiskowoteoriowiec ale elektromagnetyki się nie boje, prędzej NWO [emoji16]

 

Wysłane z mojego Xperia 5 Mark II przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niczego :) Chińczyk to jedyna możliwość żeby navi w moim samochodzie przestała być ciemna (poza fabrycznym g.), ale przecież to nie gra :wink: No to chyba zdecydowałem którędy pójdę. Masz jakieś graty które mogłyby mi się przydać?

A już łapie, no tak jedyna opcja jest procesor z ruxem i osobne źródło - dap albo chromecast i z tego słuchać , a radio podpięte dla picu

 

Wysłane z mojego Xperia 5 Mark II przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem raczej żeby wyjść z sygnałem przez usb a sterowanie głośnością i resztą przez rux. Radio dla picu mogę i teraz wsadzić ale chodzi o to żeby było funkcjonalne

No podobno jest taka opcja, od jakiejś wersji android wspiera usb audio, ale raczej plug and play to nie będzie, trzeba pogrzebać w sofcie. Kiedyś próbowałem jakimś pudełeczkiem wyjść optycznie i nie dałem rady tego ogarnąć. A z dapem albo chromecastem mi chodziło o to że z radia właśnie byś mógł nimi sterować, a dla picu podłączenie analogowe

 

Wysłane z mojego Xperia 5 Mark II przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, kombinuj kombinuj, źródło najważniejsze[emoji106] a te dbanie o planetę to też może być także wielka konspiracja, teoretycznie po tych zamknięciach gospodarek powinniśmy mieć zimę stulecia bo przemysł, auta stały itp. Ja bym raczej się skupił na tym że dążą do pooznaczania nas qr kodami w zwiazku z plandemia, a to już prosta droga do jedynej słusznej cyfrowej waluty w banku światowym, czyli jawnego niewolnictwa

 

Wysłane z mojego Xperia 5 Mark II przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa panie autorze, zostaje ci przetwornik USB, gdyż bluetooth działa na częstotliwości wifi - 2,4ghz [emoji14]

 

Wysłane z mojego Xperia 5 Mark II przy użyciu Tapatalka

Kabelek tez generuje promieniowanie, zostaje światełko zamknięte w grubej izolacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa panie autorze, zostaje ci przetwornik USB, gdyż bluetooth działa na częstotliwości wifi - 2,4ghz [emoji14]

 

Wysłane z mojego Xperia 5 Mark II przy użyciu Tapatalka

Działa na 2.4ghz rzeczywiście :) to mam teraz zagwostkę :)

 

Hmm ale Bt działa do 30m, wifi do 150. Jakas roznica w mocy jest.

 

A śmiać się nie ma z czego. WiFi szkodzi i to jest udowodnione nie w jednym badaniu. Troszke wystarczy samemu poszukać.

 

Odnosząc się do pytania kolegi - w jakim Państwie zakazano Wifi.

 

We Francji, od 2015r w przedszkolach jest kategoryczny zakaz Wifi. W szkołach zostało to ograniczone do minimum.

 

Ponieważ WiFi działa szkodliwie przede wszystkim na drogi rodne młodzitkich kobiet :)

 

 

Ja od kiedy nie mam WiFi ( nie dociera do sypialni) śpie o niebo lepiej :) coś w tym jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...