Skocz do zawartości

Citroen c5 wymiana głośników


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Auto Citroen c5 III. Zostały wygłuszone przednie drzwi i dzwięk jest lepszy, ale nie zadowalający. Osoba, która wykonała mi wygłuszenie w rozmowie o głośnikach zaproponowała zestaw JL audio C1-650 (podglądowy link: https://www.audiosklep.pl/jl-audio-c1-650-p9581)

 

Pytanie czy warto bo nie znalazłem wielu informacji o tych głośnikach? Interesuję mnie podobny zestaw, który będzie grał lepiej, niż to co dała fabryka ale bez montażu dodatkowego wzmacniacza.

 

Ewentualnie co doradzicie z głośników, na które warto zwrócić uwagę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez pieca mało który głośnik zagra dobrze na tyle żeby zadowolić

 dane tych JL Audio:

Continuous Power Handling (RMS) 50 W Peak Music Power 225 W Recommended Amplifier Power (RMS) 10 - 75 W / Ch. System Efficiency 91.0 dB @ 1 W / 1 m System Nominal Impedance 4 Ω System Frequency Response 59 Hz - 22 KHz ± 3 dB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba mówi o tym zestawie. Pozwolę go sobie wyręczyć.

 

http://allegro.pl/oferta/jl-audio-c1-650-amerykanski-zestaw-93db-225w-9943908889

 

Parametry,

 

Moc RMS: 50 W
Moc muzyczna: 225 W
Zalecana moc wzmacniacza: 10-75 W na kanał
Impedancja: 4 ohm
Pasmo przenoszenia: 59 - 22 000 Hz
Skuteczność: 91 dB
Głębokość montażowa: 53 mm
Głębokość montażowa z ringiem: 45 mm
 
 
Ogólnie nie powinienem się wtrącać, ale fajnie jakby kolega sprecyzował co oznacza "lepsze brzmienie" pod kątem preferowanego profilu dźwiękowego. Ciepły, zimny,naturalny czy  ficzerowy jak USA czy Azjatyckie.
 
Edit - 4diwr0c szybszy :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...