Skocz do zawartości

Problem z "wystrojeniem


Patryk2022
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzmacniacz stabilny do 1ohm wiec nie musisz spinać suba w 4, jaki konkretnie sub?

Teraz jest spięty, dlatego chcem się dowiedzieć czy lepiej zagra jak będzie "rozpięty" czy raczej jak spięty :) bo chcem wydusić z niego co się da ale bez przesady

No to nie może być spięty w 4ohm, 8 lub 2.

Wyjmij go ze skrzyni, zepnij cewki rownolegle i podpinaj.

Jest spięty równolegle, ale kiedyś go rozpiolem na próbę i jakby lepiej grał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przeklinanie w tych czasach to jakaś obelga,od wieków używa się przekleństw by wyrazić swoje emocję

Język jaki używasz świadczy o Tobie. Gdybyś temat zaczął pisząc kulturalnie, to nie jeden z ochotą by Ci pomógł( to przyjmij jako pewnik na resztę swojego życia). Jest tu wielu doświadczonych userów a zagadnienie o jakie pytasz  to absolutna podstawa. Tą szybko skumasz czytając FAQ'a wspomnianego wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie może być spięty w 4ohm, 8 lub 2.

Wyjmij go ze skrzyni, zepnij cewki rownolegle i podpinaj.

JESZCZE dla pewności, równolegle czyli oby dwie cewki plus do plusa?

Język jaki używasz świadczy o Tobie. Gdybyś temat zaczął pisząc kulturalnie, to nie jeden z ochotą by Ci pomógł( to przyjmij jako pewnik na resztę swojego życia). Jest tu wielu doświadczonych userów a zagadnienie o jakie pytasz  to absolutna podstawa. Tą szybko skumasz czytając FAQ'a wspomnianego wcześniej.

Czytałem misiu,ale njc się o takim czymś nie dowiedziałem,a czytałem 2 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest spięty, dlatego chcem się dowiedzieć czy lepiej zagra jak będzie "rozpięty" czy raczej jak spięty :) bo chcem wydusić z niego co się da ale bez przesady

 

Jest spięty równolegle, ale kiedyś go rozpiolem na próbę i jakby lepiej grał

Odłączyłem jedna cewkę, wiec cały „prąd” trafił na nią, teoretycznie zamiast 150 dostała 200RMS. Ogólnie ten wzmacniacz jest za słaby do tego głośnika patrząc na papierkowe parametry.

 

Rownolegle to + do + i - do - i o tym jest akurat w FAQu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączyłem jedna cewkę, wiec cały „prąd” trafił na nią, teoretycznie zamiast 150 dostała 200RMS. Ogólnie ten wzmacniacz jest za słaby do tego głośnika patrząc na papierkowe parametry.

Rownolegle to + do + i - do -

To czyli odpiąć jedną cewkę całkowicie? Czy zostawić jak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw jak jest, jak będzie mało to czeka Cię zmiana wzmacniacza, uzyskałeś pomoc wiec czas żebyś się odwdzięczył - wyprasujesz mi garniak :)

Dzięki ci panie za tą cenę lekcję i pomoc, garniak mogę nowy przesłać, przepraszam za przekleństwa,ale nie jestem raczej osobą która hamuje swoje emocję,gdybyś odrazu zaczął temat i pomógł jak teraz ,jak człowieczek porządny,a nie wyskakujesz z jakimś faq naraza z którego nic się nie dowiedziałem co potrzebuję,misę inaczej by było,dzięki ci wielkie,na następny raz gdy będzie problem odezwę ale ale postaram się być milszy:) dzięki jeszve raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko ma drugie dno, człowiek nie znający podstaw choćby z wspomnianego FAQu a zaczynający dłubać, wcześniej czy później spali sprzęt lub auto :)

Tak wiem okej, dlatego się chciałem dowiedzieć co w tymi cewkami,ale teraz już wiem że ma tak być jak jest,a jeszcze,w moim wzmaku nie zależy nic czy podepne plus do minusa skrajnie (w sensie że na końcach) i czy w środku,bo on jest niby jedno kanałowy, a ma 2×plus i 2×minus

Tak wiem okej, dlatego się chciałem dowiedzieć co w tymi cewkami,ale teraz już wiem że ma tak być jak jest,a jeszcze,w moim wzmaku nie zależy nic czy podepne plus do minusa skrajnie (w sensie że na końcach) i czy w środku,bo on jest niby jedno kanałowy, a ma 2×plus i 2×minus

Takze to też mnie zastanawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam - wiesz co z czym i dlaczego?

Ten sub zaaplikuj do zamkniętej budki od 15 litrów netto do 30 litrów netto.

Kwestia luzu w bagażniku...

Schodzi całkiem przyzwoicie:

F3 = 45Hz, F6 = 36Hz.

Manual wzmaka, gdzie masz pokazane co z czym i do czego służy:

owner's manual - DirectedDealers.com

 

Suba spinasz plus z plusem oraz minus z minusem.

Ze wspólnego plusa i wspólnego minusa para kablowa ma być podłączona jak w manualu dla jednego głośnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...