Skocz do zawartości

Alpine CDE-193BT i połączenie z produktami Apple.


szymin89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Zanabyłem radio wymienione w temacie z zamiarem połączenia go kablem z iPhonem 8. Kabel jaki posiadam to ori lighting 2 m. No i łączy się tylko z iPadem mini a z iPhonem 8 i Xr nie chce. Na stronie producenta jest opis że wszystkie aktualne modele powinny łączyć się po kablu- łącznie z iPhonem 11. Bt nie ma problemu, wszystko śmiga.

Update świeżo zrobiony w radiu i w iPhonie. 

No i najważniejsze, używa ktoś takiego połączenia? Jeśli tak to jaki kabel ori lighting czy ten od Alpine KCU-471i? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezłe, mam wyłączoną. Napisałem do supportu, ciekawe co odpiszą.

był temat z cde-195bt i "arczar" podlaczyl iphone 8, wiec mysle, ze tutaj tez powinien dzialac. Gdzie znalazles opis, ze powinien sie laczyc? u mnie w instrukcji bylo jasno napisane, ze obsluguje do 5s. (jednak 6 sie podlaczylo, wyzszych nie probowalem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie producenta, w informacjach o produkcie.

(Made for iPhone

You can connect your iPhone or iPod via USB cable (not included) to enjoy the stored audio content or Apple Music (requires subscription to Apple Music and internet connection) in your car. Simply select songs, albums or playlists on your iPhone/iPod or directly through your Alpine head unit while you drive. Compatible with all iPhone and iPod models of the last years, including the latest iPhone 11 / Pro / Max models.)

 

Spróbuje jeszcze z innym kablem i włączoną Siri. Radio w kartonie a ja mam przeprowadzkę... także trochę potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie producenta, w informacjach o produkcie.

(Made for iPhone

You can connect your iPhone or iPod via USB cable (not included) to enjoy the stored audio content or Apple Music (requires subscription to Apple Music and internet connection) in your car. Simply select songs, albums or playlists on your iPhone/iPod or directly through your Alpine head unit while you drive. Compatible with all iPhone and iPod models of the last years, including the latest iPhone 11 / Pro / Max models.)

 

Spróbuje jeszcze z innym kablem i włączoną Siri. Radio w kartonie a ja mam przeprowadzkę... także trochę potrwa.

rzeczywiscie tak pisze ale jakos to nielogiczne.... Przeciez te radia sa z czasow gdy 11 nie bylo na swiecie a moge sie zalozyc, ze ten opis zostal skopiowany z innego radia. U mnie w instrukcji bylo info, ze obsługuje do 5s. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...