Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

Wejscie szerokopasmowe znaczy zasilanie. Przeciez musisz podac szygnal na zwrote zeby przepuscila dalej.

Musisz dac zwrotke bo to jest podzial pasma.jak jej nie dasz to spalisz tw i byc moze zabijesz wf. Chyba ze masz aktywke w co watpie po pytaniach. Skoro zwrote pojales to tylko wpinac i grac.

masz czas , nie masz obowiązków , rodziny , podobają Ci się takie spotkania

 

Rodzine mam vzasu nie koniecznie ale dzieki wlasnie spotkaniom po 2-3 h w bardzo fajnym towarzystwie wiecej wyniesiesz jak klepiac bez zrozumienia w klawisze. Zamiast klepac to ten czas poswiec na znalezienie odpowiedzi.

ale zdaje się tutaj panują inne zasady..szkoda..

 

Tak tu panuja inne zasady... Bo kazfemu kto tylko chce to pomozemy i jestes pierwszym maruderem ktory nie chce pomocy oczywistej bo lenistwo nie pomaga przyjechac. I kazdy to potwierdzi. Na cale nasze grono kilkunastu nowych przyjezdzalo nie raz nie dwa i nadal im pomagamy.

Odpowiedzi dostales , dzialaj podlaczaj.

Sobota w poludnie spot aktualny . Nie spoznic mi sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przeznaczam cala sobote dla was... wyjezdzam w sobote wczesnym rankiem z wawy... zalatwiam wizyte u mechamagika w naleczowie...dwa slowa i jestem juz dla was... byleby nie bardzo pozno bo czeka mnie jeszcze droga do wawy... ja ze swojej steony chcialem posluchac 2 i 3 way systemow roznych producentow w celu ukierunkowania sie na preferowana przeze mnie barwe... dziekuje wszystkim z gory za przybycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za super spotkanie. Jak się Was zwoła to i frekwencja rośnie :) no i oby gościowi się podobało, chociaż nie uciekł po godzinie. Ale za to ma spuchnięta głowę od teorii historii i innych tematów;)

Ps. Kto zabiera na następnego kable rozruchowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...