Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam , czy jest ktoś z lublina naprawdę znający się na ca i byłby tak uprzejmy i znalazł  czas na rozmowę ze mną ?

od razu mówię ze jestem ciężki jeżeli chodzi o elektronikę ..))

chodzi mi o raczej dość prostą czynność - podłączenie głośników w samochodzie. wiem że są spoty ale człowiek ma dość dużo innych spraw i nie zawsze jest czas i ochota ..

w ramach rewanżu mogę doradzić / o ile będę potrafił oczywiście / w jednej z dziedzin motoryzacji. 

jeżeli jest ktoś chętny do pomocy/rozmowy to  proszę o kontakt na pw. 

ewentualnie szybciej telefonicznie 601923053

dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli spot po 18 ? 

hmm..przepraszam ale to dla mnie za późno.., o tej porze zazwyczaj jestem już pod wpływem.., trzeba kiedyś się relaksować...a jestemjuż starszym panem więc relaks mi szybciej wchodzi w głowę..

w dalszym ciągu proszę o jakiś kontakt ,

w sumie to chyba mam tylko jedno pytanie  - podłączyć zwrotnice muszę na kablach wychodzących z radia z tego co już się dowiedziałem..czy to znacz że podłączam ją na kablach wychodzących do średniotonowego i od niej ciągnę nowe kable do sredniotonowego i twitera ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot w sobote kolo poludnia bo ma byc sporo ludzi juz zaklepanych i ma byc lunatic. A jak kto chce w niedziele to tez sie przyjedzie. Jaam cala sobote preznaczona na spotowanie.

A kolega leszekmw to niech nie przesadza bo nikt na taczy nie polozy i mie poda. Jak ciezko jest podjechac pierwszy raz sie z nami spotkac to kiz leniem smierdzi z daleka i piwem sie nie zaslaniaj. Oooo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja po prostu szukam pomocy a nie okazji do spotykania , rozumiesz ?

nie każdy ma czas i ochotę na jeżdżenie po mieście  wieczorami..

a jeżeli rzecz o którą pytam to jakaś wiedza tajemna - sorry , nie wiedziałem..

 

mam marnować 3 godziny po to żeby otrzymać odpowiedź która zajmie  komuś ogarniętemu  2 minuty ?  

masz czas , nie masz obowiązków , rodziny , podobają Ci się takie spotkania  - możesz spotować cały dzień i to jest Twoja sprawa

przez 15 lat udzielałem sie na forum ocp bardzo aktywnie i jak ktoś potrzebował pomocy żeby mu w paru żołnierskich słowach wytłumaczyć coś na czym się nie znał to nie robiło się z tego jakiś problemów i wycieczek osobistych tylko sie pomagało i tyle .

ale zdaje się tutaj panują inne zasady..szkoda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

 

 

 


w dalszym ciągu proszę o jakiś kontakt ,

w sumie to chyba mam tylko jedno pytanie  - podłączyć zwrotnice muszę na kablach wychodzących z radia z tego co już się dowiedziałem..czy to znacz że podłączam ją na kablach wychodzących do średniotonowego i od niej ciągnę nowe kable do sredniotonowego i twitera ? 


 

 

Wychodzący z radia sygnał szerokopasmowy podajesz na zwrotnice w miejsce przeważnie opisane IN 

 

Ze zwrotnicy powinno być dwa wyjścia opisane.

 

TW - na głośnik wysokotonowy 

WF- na głośnik średnio-niskotonowy

 

Wszystko powinno być w instrukcji do podpięcia zwrotnicy ,zestawu odseparowanego  lub w 

wójku Google bez problemu do odnalezienia.

 

 

Dzwoniłem na podany nr. telefonu i cisza.

 

Nikt nie zmusza do spotów i nie jest tak że nie chce ktoś pomagać .Jedynie chcemy uniknąć błędnej interpretacji wpisu.

W chwili gdy mozna to rozwiązać na miejscu w kilka minut.

 

 

Tak to już jest że jeżeli winda nie działa to trzeba schodami na piechotę wejść , i że się trzeba zmęczyć.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intolerance - no octavii już nie mam , miałem lekki wypadek i poszła na całkowitą..

 

Robson , dzięki za odzew . jeżdżę przez łęczną na działkę często..)))

zwrotnice już opanowałem , jest na niej wszystko opisane.

pytanie - czy koniecznie muszę ją stosować a jeżeli tak to jakie są różnice/niebezpieczeństwa  nie stosując jej ? 

co to jest sygnał szerokopasmowy ? czy to są te kable które dochodzą do średniotonowego ?

głośniki które kupiłem:

http://allegro.pl/audio-system-hx165sq-evo-140whiend-germany-wroclaw-i6514748117.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...