Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki Panowie za spotkanie przy grillu.

Zmej szacun i dzięki za szaszłyki

I tak właśnie wygląda spot. Gril piwo muzyka pomiary no i te dyskusje☺

Coraz więcej osób spoza lubelskiego nas tu odwiedza, w sumie się nie dziwie, lubelaki mają fantazję i ciekawą drogę do osiągnięcia upragnionego efektu: kwadratowe głośniki, głośniki za piątaka (słownie pięć złotych) systemy dwu-i-pół way (mina Zmeja - jak to 3 suby i tweetery - bezcenna), najlepsze Combo w Polsce itp itd.

Szaszłyki luks - koniecznie nas jeszcze odwiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dzięki Panowie za spotkanie przy grillu.
Zmej szacun i dzięki za szaszłyki
I tak właśnie wygląda spot. Gril piwo muzyka pomiary no i te dyskusje☺

 


Coraz więcej osób spoza lubelskiego nas tu odwiedza, w sumie się nie dziwie, lubelaki mają fantazję i ciekawą drogę do osiągnięcia upragnionego efektu: kwadratowe głośniki, głośniki za piątaka (słownie pięć złotych) systemy dwu-i-pół way (mina Zmeja - jak to 3 suby i tweetery - bezcenna), najlepsze Combo w Polsce itp itd.

Szaszłyki luks - koniecznie nas jeszcze odwiedź :)

 


Ja również Wszystkim dzikuję i jestem pełen podziwu dla Zmeja :) P.S Super szaszłyk !!

 

Cieszę się że smakowało :) Dziękuję również za fajną atmosferę :ok:

Podziwiam że brniecie zdecydowanie z tymi 3 drogami i 3 subami :rotfl: Sporo pracy włożona no i jeszcze trochę przed nami  :] 

Fajne gms'y, choć nawet myślałem ze to jedynie przyklejone loga :hyhy:.  Drzwi to podstawa - morał prosty :wink:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Podziękowania

dla Wollego za miejscówkę- trzeba było to już dawno tak organizować ,. :super:

dla elity która się stawiła i nie zawiodła - szczególnie  Zmej   - ponad 300 km  pokonał co by się z nami zintegrować   :ok:     ( nasze niektóre wilczki nie dały rady  30 km :chytry: -sic ! )

Fajnie posłuchać co się w autach dzieje dobrego ,      Hunday  bardzo udane i rozwijające się granie nie wspomnę o sławnych szaszłykach.

Trzy subowce i kolejna odsłona ceratec   nie wspominając o Tonsil-ach   1W , 6 om  na średniakach

-to pokazuje że pasja trwa  a poszukiwania dobrego dzwięku   na lubelszczyznie nie umarło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że termin się zbiegł z imprezą i Fischerów bo miałem ochotę dołączyć do szanownego grona lubelskiej sceny CA :)
Wróciłem dzisiaj po godz. 01:00 więc szans nie było. Jak ogarnę fotorelację to zobaczycie co "słychać" na  niemieckiej scenie CA.

A grill-a to mam nadzieję że jeszcze nie raz się ogarnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mam pytanko wiecie gdzie w lbn naprawiają głośnik? na kunickiego to wiem ale raczej tylko tonsile. subwoofer mi sie przewrócił i spadł niefortunnie membraną na butelkę i teraz charczy myślę że chodzi tylko o ustawienie go spowrotem na miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 26 wrzesień sobota, godzina do ustalenia, chyba olimp jak zwykle. Przyjeżdżamy bez marudzenia, wymówek. Obowiązkowo Arek, Tomek, Robert, Łukasz, Piotrek, Patryk, Przemek. Inni też obowiązkowo. Zróbmy sobie sporego spota póki jeszcze można stać na dworze i gadać.

 

P.s. Zmej mile widziany:)

 

Piszcie o której Wam odpowiada.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...