Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I ja dziękuję za spota. Dziękuję również za słowa krytyki które zawsze mobilizują do działania :) Mazda to nasze nowe dziecko które wymaga dopieszczenia. A że kasa nie gra to wiadomo nie od dziś :) Pamiętam słynnego Opelka Astrę o zabawnej ksywce "błotnik" Józkowego informatyka który z instalacją za 3,5tys kosiła na zawodach fury z instalkami w okolicach 30 tysi. Liczy się pomysł i trochę pojęcia o tym co się robi.
Więc chłopaki... aby tak dalej! A swoją drogą to mogli byśmy się wybrać do jakiegoś baru na piwko i luźne pogaduchy. Trochę integracji Panowie! :) Może Zamość ściągnąć, Radom, Lubartów i w Lublinie zrobić spota integracyjnego. Hmm, co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A swoją drogą to mogli byśmy się wybrać do jakiegoś baru na piwko i luźne pogaduchy. Trochę integracji Panowie! Może Zamość ściągnąć, Radom, Lubartów i w Lublinie zrobić spota integracyjnego. Hmm, co wy na to?

Organizuj:) postaramy sie dostosowac do terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pamiętam słynnego Opelka Astrę o zabawnej ksywce "błotnik" Józkowego informatyka który z instalacją za 3,5tys kosiła na zawodach fury z instalkami w okolicach 30 tysi.

No ale tam grały GMS'y :)

 

 

Bardziej chodziło mi o jakiś opis jak to zagrało, a nie grę słów. Jak zagrały te przetworniki, a nie ten projekt.

Zagrało mega mocno, jak małe suby. Jeśli wsiadałes do kombo szukając finezji to był błąd. Za to mega fun w "eskowych" kawałkach.

Co do napędu, to trzeba brać pod uwagę, że te niewiele mocniejsze od radiowych waty pochodziły ze starego Rockforda ... a to już nie powinno wymagać dalszych wyjaśnień.

Jeśli ciągle szukasz Jacku wooferów do naparzania, to możesz brać śmiało.

 

Co do Mazdy to wiadomo, może i "kasa nie gra" ale nie zmienia to faktu, że baza pod strojenie jest solidna i z tego systemu na bank Chłopaki jeszcze sporo wyciągną.

 

Do czaszuniowej Xsary nie wsiadalem, z zewnątrz posłuchałem jak gra ;)

 

Sharan to też auto z potencjalem. Osobiście dałbym trochę oddetchnąć MP'ekom ale rozumiem, że Arkowi tak pasuje bardziej i nie neguję tego rozwiązania z cięciem.

 

Golfik jest, według mnie, ograniczany przez zastosowane klocki. Brzmieniowo stary Clarion kosi większość nowych jednostek ale użytkowo daje niestety mniejsze pole do popisu.

 

Czarny SEAT, jak mówiłem przy luźnej pogaduszce, zostałbym przy 2-way. Klocki są zacne, a i zgrać łatwiej.

 

Co do swojego autka to mam nadzieję, że niedługo zagości "docelowy" setup. Mimo to dziekuję za słowa uznania/otuchy odnośnie gry wooferów, które w sumie wpadły jako szybka wrzuta oraz krytyki, ale czaszuni nie dogodzi więc się nie przejąłem ;)

 

Pozdro, dzięki za spotkanie i oby takich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sharan to też auto z potencjalem. Osobiście dałbym trochę oddetchnąć MP'ekom ale rozumiem, że Arkowi tak pasuje bardziej i nie neguję tego rozwiązania z cięciem.

 

na razie muszę się nacieszyć jak gra bo długo ciszy słuchałem i jak to bywa zabawę zaczynamy od nowa.......

 

 

ps. czepiliście się tej grającej kasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


oraz krytyki, ale czaszuni nie dogodzi więc się nie przejąłem ;)

Wiesz ze ja mam zboczenie:) i na temat twojego grania to juz rozmawialismy. Ale fakt trudny czlek jestem:)

Jacek co do combo nie ma co opisywac. Dupy dales ze nie bylo cie i nawet na smsa nie odpisales. teraz szukasz opinii. podjedz posluchaj i dowiedz sie co potrafi proste granie na mega funie:) Jak dla mnie  i chyba nie tylko fura weekendu:


Do czaszuniowej Xsary nie wsiadalem, z zewnątrz posłuchałem jak gra ;)

Wracam do korzeni:) ale kazdy sie zdziwil co potrafi maluszek:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Xorba wsadzilem , wypraszam sobie:)

 

ok a ja wyjąłem bo robił lipe :)


a zmieniając temat dzisiaj usłyszałem od osoby postronnej że sharan jest lepiej ułożony niż galaxy. no i sub lepszy w sensie szybszy i punktowy. słowa laika CA ale z dobrym słuchem i tworzącego muzykę. :)

miło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Tomek, może kiedyś znowu czas mi pozwoli po dupie się podrapać, bo teraz to nawet na to nie mam czasu ;)


Prędzej u mnie indywidalnie z kimś spotkam się na kilka minut jak zawitam na jakiegoś weekendowego spota 


Zresztą uwsteczniam się, bo se wypełniacze z tyłu zamontowałem, tak mało Hi-Endowo ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...