Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hello

 

 

 


Chciałbym złożyć oficjalny wniosek o przyjęcie do teamu Ceratec ;)

 

Wniosek przyjęty ,rozpatrzony pozytywnie  :wink:

Już samo posiadanie tego "patyczaka" to już nominacja do exclusive  club   :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

 

A tak serio to działaj - będziemy słuchać i pomagać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Powiem tyle że do konceru to nie wiedziałem że jest taki zespół szwedzko -duński .

Nie wspomnę już o tym że nie miałem pojęcia co to - melodic death metal (? !)

Nagłośnienie w klubie nie powalało jednak  nie  pojechałem tam oceniać  ani sprzętu  ani  akustyki .

Byłem nacieszyć się , posłuchać a nawet poczuć muzykę i się  - nie zawiodłem .

Ciekawy mix  styli    i już jestem fanem   Amaranthe. 

 

Dziękuje Arku i reszcie ekipy  za ten wyjazd . 

Warto pojechać i posłuchać czegoś na żywo a nie tylko z   YT.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przeglądałem Clarki...Alpiny i Pioneery ;)... jeśli nie uda się na moim ogarnąć 3-way będę zmuszony cosik poszukać z lepszą możliwością kontroli ;)


Dzięki Panowie za spotkanko :)...zacznę od Piotrka (czarny seat) - bardzo fajne postępy i jak sam właściciel mówił dające sporo radości z montażu i samego finalnego odsłuchu ...bardzo fajny tweeter i znany mi już ceratec ;) daj znać jak poradziłeś sobie z podmianą wooferów...Kuba (mazda) - początek zabawy ale powolutku i do celu także tweeterki do góry i od razu będzie lepiej bo puki co scena na wysokości kolan ;)... Przemo (audi) - nastąpiły zmiany w piecach i jak na moje ucho wooferki dostały nowego życia ;) są bardziej kopliwe i nie przeciągają ...dorzucił bym suba i będzie gitarka :)...Robsona nie będę opisywał bo system osłuchany także tylko i wyłącznie na +...jako arbiter i słuchacz przybył także Arek ...myślę, że następnym razem pojawisz się już z wstępnym systemem.... do następnego...niech moc będzie z Wami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję za dłuższe niż zwykle spotkanie. Samochody już mi znane utrzymują poziom, modyfikacje na plus ( Fajfik ;)) Piotrek i jego seat, bardzo fajny setup w szybkim czasie. Strzał w zwrotke trafiony idealnie. Praca nad drzwiami to kolejny etap ale pomożemy. Rookie, fajne piece no i ten zestaw tw i mid ciekawy. Nie zmieniaj na 2 way. Jeszcze raz dzięki i do następnego oby liczniejszgo spotkania.

No i zapomnialem o Robertcie i jego mazda 323f. System znany mi bo maczalem palce. Tw na słupek i będzie lepiej jak Fajfik pisze ;) no ale najpierw silnik ;) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jest dobrze ...a domyślam się z Twoich planów, że będzie jeszcze lepiej ;) powolutku i na pewno dojdziesz do zamierzonego celu... podoba mi się bardzo gra tweeterka w połączeniu z tym średniakiem jak Arek pisał bardzo dobrze trafiłeś w tą zwrotkę ;)...czeka mnie podobny zabieg po zamontowaniu wstęgi... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...