Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki za spota, było fajnie, rzutem na taśmę zdążyłem posłuchać Jarkowego Leona - chyba najlepiej technicznie grające auto na spocie, ale jak dla mnie najfajniej system gra u Seby....

Seba, tak jak Tomek pisał - profil grania od ostatniego spotu chyba wiele się nie zmienił, co prawda słuchałem z miejsca pasażera,ale mi się podobało, może ciut za dużo Suba.

Tomek - u Ciebie największy progres in plus, szkoda że wszystkim podoba się, tylko nie Tobie :)

Co do reszty, to cieszą zmiany, ale to nie moja bajka, myślę że dużo jeszcze trzeba będzie Panowie pokręcić i poklikać.

Szkoda że u Kamula zastrajkował systemik....

 

Miło było gościć Marka - z tego co pamiętam to ma być jeszcze chwile w LBN - jak masz ochotę jeszcze się spotkać to pisz.

I nie bądź taki dyplomata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie w kilku słowach:

Leon - dojrzały, dopracowany system. SP w odsłonie której nie znałem, z Masterami u góry bardzo sensownie grający 2-way. Poukładana scena. Szkoda, że dłuższy odsłuch nie był możliwy. Odrobinkę za dużo subbasu z mojego punktu słyszenia ale nie przeszkadzał zanadto, zwłaszcza że świetnie zgrany z przodem.

 

Laguna II Sebus'a - bardzo przyjemny system. Świetny do słuchania na dłuższą metę, nic nie wychodziło przed szereg. Chyba tylko scena/lokalizacja źródeł pozornych wymaga większego dopracowania.

 

Golf III Yasicy - świetny przykład na to, ile można wyciągnąć z (jak by nie patrzeć) budżetowych komponentów. Właściciel wie doskonale czego szuka, co znajduje odzwierciedlenie w jego systemie.

 

Laguna Robsonbercik'a - interesujący kick w wykonaniu AD. Zważywszy na specyficzny montaż nie mam zdania co do ich średnicy, natomiast dół ciekawy, powiedziałbym, że "komorowy".

 

Xsara Czaszuni - fajny zestaw Eton'a. Jak na gotowca i w tej cenie - bardzo poprawny. Szczególnie tweeter gra lepiej niż się spodziewałem.

 

Galaxy Saltech'a - wycofane pasmo odtwarzane przez woofer'y, system gra niestety przede wszystkim subem i górą. Kwestia doboru poziomów poszczególnych sekcji jak podejrzewam.

 

Poza tym - takiego zagęszczenia 958 jeszcze nie widziałem - da się je jeszcze w ogóle nabyć w kraju? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że zabrakło kilka osób co się zapowiadało ( mm-ais, Roberta z Hanki< której już nie ma, teraz będzie Robert z Mazdy ;) >,  Hi_sound, matt79, ) oraz innych którzy od razu pisali że nie dadzą rady, bo byśmy mieli naprawdę grubą frekwencję - następnym razem jedziemy na poziom " 0 " - podjechałem tam po całym spocie - rzeczywiście cieplutko tam i widno, oraz cicho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i taka moja osobista prosba.... pamietajcie ze nie wszyscy zarabiaja grube miliony i cieszy sie z kazdej nowej rzeczy ktora uda sie choc nawet delikatnie poprawic ... moge sie zalozyc ze 9/10 z Nas zawiazac oczy i nie patrzac na graty jakie sie ma nie potrafil by powiedziec co tak naprawde jest zamontowane.. i jest to moje zdanie ze wystarczy ze zobaczymy firme "Brax" i pochodne ... niektorzy maja mokro w gaciach....sory... mnie takie cos nie kreci... tak gadalismy z jednym z obecnych na ostatnim spocie ;) nie wymienie z imienia bo nie o to tu chodzi... ja mam duza przyjemnosc ze spotkam sie z ludzmi i pogadam.... wymienie sie jakimis spostrzezeniami :]... jak wspomnial Sebek wyzej ..."kazdy z Nas robi zestaw pod swoje granie" takze bierzmy tez poprawke na wiatr i miejmy na uwadze jakiej muzyki sluchamy czy jakim zasobem $$$ dysponujemy :)... pozdr i mam nadzieje ze nie odbierzecie mojej wypowiedzi jako atak ale czasem tak to wyglada... ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


zakupilem radyjko z filmiku ponizej i jest maly defekt o ktorym wiedzialem zeby nie bylo w 0:56s jest to do uslysznia ;) taki defekt przy domykaniu mechanizmu windy jak myslicie jest to do wyeliminowania czy raczej lipa ;) ??

Patryk co do tego defektu, raczej nie jest to norma pracy mechanizmu, ewidentnie są chyba wytarte tryby, można by je podsmarować specjalnym smarem (jak chcesz ja mam trochę takiego w strzykawce),

bo z czasem tryby mogą sie wytrzeć, jak by co możemy w następny week rozebrać i podsmarować tryby i prowadnice, bo w ten wyjeżdżam.
 

... Patryk a nawiązując do twojej wypowiedzi wyżej, co cię wzięło na takie wywody i to po godz 00:00 :) Przecież w tym sporcie chodzi o pasję, hobby a nie wyliczanie sobie kto ma jaki sprzęt i za ile.
Rzeczą jasną i normalną jest, że każdy z nas buduje system w oparciu o swoje możliwości finansowe, a przodujące firmy sprzętu fakt grają lepiej, ale przy tym trochę płacimy za firmę no i jakość. 

Więc nie ma co się wkurzać, tylko robić swoje :) Jak to mówią car-audio to choroba, która tylko postępuje :)

Pozdro i do następnego
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pozno do domciu wrocilem ;).... co do wypowiedzi to wiesz chodzi mi tylko o to zeby nie zrazic nowo pojawiajacych sie ludzi ;)... ja osobiscie doceniam prace kazdego nawet te najdrobniejsze :) bron Boze nie mam pretensji tak jak napisalem tylko taka wolna wpowiedz nastapila :)....

..ps. to przed nastepnym weekendem do Ciebie zadzwonie i bysmy zadzialali z tym radyjkiem ;)... dzieki z gory za pomoc :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka..."BERNI" napisał o spociku...także Panowie moze taki przed-świąteczny spocik niedzielny ???   co myślicie o terminie 30.03.2014r .... co do godziny mozemy sie dogadac .... przy okazji mozna by przetestowac wspomniany przez Was niski parking :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed świętami to raczej liczyłem na bliżej świąt, np na początku kwietnia, coś pewnie miał bym do załatwienia w Lublinie ;)

 

AKTUALIZACJA:

można zrobić spocika w sobotę, tj. 15.04.2014 w Kazimierzu Dolnym, Tomek mi napisał, że będzie tam na zlocie miłośników francuskich samochdów i pomyślałem, że można by było się po(d)łączyć z naszym zlotem ;)
Dla jednych bliżej, dla innych dalej, w każdym bądź razie ja się wybieram, podejżewam, że parę osób z Puław będzie zainteresowanych osób, no i plener kazimierski to małą odmiana niż spotkanie na Szczycie G.O. ;)
Zawsze można zabrać partnerkę na wypadzik  :wink: 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berni czytaj uwaznie ciag dalszy informacji. zlot PSA bedzie dopiero kolo 15.  i juz wiem ze bedzie ponad 50 aut  zreszta ja zabieram ze soba przedstawiciela lubelskiej grupy;)

Podeslijcie jakiegos linka do tego spota PSA. To jest jakas oficjalna impreza czy po prostu spotkanie francuzow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Panowie...jeśli jesteście zainteresowani jakimś nawet mini spotem piszcie terminy dla Was korzystne...na pewno dojdziemy do porozumienia :P:)

 

Sobota 19 kwiecień, aczkolwiek to przed samymi świętami. Inny wolny termin to okolice długiego weekendu.

Dużo niedoróbek mam, chciałbym zobaczyć jak macie porobione niektóre sprawy i rad posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...