Skocz do zawartości

Spotkania Lubelskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gwozdzio jeśli skrzynka leży i się kurzy, to możesz ją wziąć :zdrowko: Wrzuciłbym kickera od czaszunia1.

 

Mi każda godzina pasuje, ale im później, tym mniej smaży...

 

Dzisiaj głośniki mi ze słupka odpadły i nie mam gdzie się podłączyć z pistoletem... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My powinniśmy się pojawić w okolicach 13-14 z tym że Robert będzie po weselu i przed poprawinami więc nie wiem czy będzie swoją hanką.

Ogólnie to ilu jest chętnych na taki dość rekreacyjny spot? Bo miejscówka daje możliwość popływania i całkiem niezłego relaksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety znowu nie dałem rady, ech najpredzej to pewnie we wrzesniu sie ogarne jak juz bede zaobrączkowany ;)

Xsara Roberta to cięzki temat, z tego co wiem samochód co wyjechał od blacharza to znowu ktoś dzwonił w niego, dlatego to tak długo trwa :) Ile wsumie było autek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik super miła atmosferka dzięki chłopaki!!.

dzieki za spota, bylo milo i sympatycznie tylko cos frekwencja podaza w zlym kierunku ;)

Piccasa proszę sie nie lenić tylko drzwiczki działać

:) drzwi w swoim czasie, wg planu pierwszenstwo maja slupki ;) nawet juz dzisiaj je wymontowalem do dalszego szpachlowania. Jarek jest tylko szczesliwy i nic nie dlubie przy samochodzie w pozostalych ze spota mniejsze lub wieksze robotki:)

 

@Jacek od pewnego czasu bacznie wypatruje starych Vectr i espero i omijam z daleka. tym razem to zmiana montazu woofera. co za tym idzie kolejna przerobka tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon, A4, Vectra i Xsara + jakiś moter :wink:

gwozdzio :P nie jakis motór tylko rownież dobrym bassem gadał powyżej 100dB :)

 

Spocik spoko, frekwencja troche kiepska fakt, ale i tak miło było sie spotkać w tak upalny dzień i nacieszyć ucho muzą u Marka w aucie, ach tam to gra tak jak lubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...