Skocz do zawartości

Audison vr 404 xr +system focal k2 power 165 2 way +alpine cda 9855


latawiec1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów przeglądałem forum i nigdzie nie znalazłem  potrzebnych info do rzeczy posiadam ww set wzmacniacz bedzie zasilał tylko przedni system focal k2 power  niej jestem pewien czy ten audison pociągnie ten zestaw po podłączeniu do samego frontu (stereo) to raz Druga sprawa to czy ew  jest mozliwość i sens mostkowanie  w tym wzmacniaczu 4 kanałów na 2 kanały stereo bez straty mozliwosci korekty czasu i niepotrzebnych zakłóceń radio bedzie połączone 1 parą rca stingera . Generalnie jak najlepiej to rozegrać i poskładać 

post-25304-0-01627000-1591859411_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnieie nie bedę rozbudowywał systemu chce załozyc ten set który posiadami skupić sie na przedniej scenie  w radiu mam trzy pary wyjść rca przepraszam ale nie jestem tak biegły w sprawach zw wzmocnieniem i instalacji wytłumacz mi prosze jak to połaczyc wuchodzi po dwa kanały na strone czyli jakby 2 głosniki mid i tweet a co ze zwrotnicą pomijac ja przy montarzu  Jak byś był taki miły i podrzucił jakiś schemat takiego podłączenia duzo by mi to pomogło tak łopatologicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z frontu puszczasz sygnał na dwa kanały wzmacniacza i to będą np. wysokotonowe, możesz puścić je przez oryginalną zwrotnicę podłączona za wzmacniaczem lub bez zwrotnicy jeśli w radiu ustawisz odpowiednie cięcie (np. 3600Hz), woofery podłączasz pod kolejne dwa kanały wzmacniacza i na ich wejście dajesz sygnał z wyjsc radia opisanych jako REAL. Tutaj możesz pominąć całkowicie zwrotnice i ustawić zarówno dolne jak i górne cięcie w radiu (przykładowo 60 i 2500Hz). Takie podłączenie zapewni Ci fajana regulacje poziomów głośności odpowiednich przetworników i możliwość ustawienia czasówek.

Jaki to konkretny zestaw Focala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fokal k2 power kx2 to zacny zestaw i zwrotnice z zestawu duzo lepiej potną wszystko co w zestawie tak mi sie wydaje wiec podepne chyba po klasyku czyli radio wyj L+R  sugnał 1RCA do wzmaka od wzmaka lewy kanał  do zwrotki mid + tweet i analogicznie z prawym tak samo i wszystko pójdzie w ładnym stereo 

chyba ze coś zle rozumuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...