Skocz do zawartości

Poszukuje redukcji na kable zasilania


adami12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,50mm2 na 20mm2,20 na 10,lub cos w podobie,procz tych ktore oferuje Essa (Hollywood),nie moge nic w necie znalezc,zalezy mi na redukcjach z niesymetrycznym bolcem,np jak tu :

https://www.ebay.com.au/itm/2-Wire-Gauge-Reducing-Adapter-Terminal-1-0-to-4-GA-AWG-Brass-Nickel-Set-Screw-/303272805102?redirect=mobile

 

moze ktos ma mete gdzie szukac w pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konektor oczkowy na kabel 50mm2 oczko tniesz wzdłuż na środku wtedy masz dwa ładne paski w imadło zgniatasz I masz cienki koniec oko nie będzie bolało bo zgnieciony koniec schowa się w gniezdzie wzmacniacza, A do pomysłów tych wyżej można pomyśleć jakieś termokurcze które z kabla będą dolegac do samych gniazd ładnie zamaskują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stingera mam,ale one podejda tylko jak masz rozstaw terminali miedzy soba okolo 3-4cm,Phonocar raczej nie robi tego,przynajmniej ja nieznalazlem.

 

na amazonie jest sporo ale nie wysylaja do pl,pozatym nie chce czekac miesiecy na to

 

np

 

https://www.amazon.com/Pair-Gauge-Amp-Input-Reducers/dp/B01MA1SJ83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,nie,dzieki,szukam tego co powyzej a nie takiej opcji jak przedstawiacie,to ma byc schludne i ma cieszyc moje oko

Hmm, jadąc słuchasz czy patrzysz? Opcji kilka już padło, chyba że to ma być Demo to ok.

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od podejscia,propozycje ktore padly moze Tobie odpowiadaja,mi nie.

 

Jak robilem dawno temu pierwsze swoje instalacje to tez mi bylo wszystko jedno jak to wyglada..

 

Sam montaz sprzetu daje mi tyle samo frajdy co jego uzytkowanie,wiec skoro siegam jakiegos poziomu,nie bede cerowal instalacji czyms co jest dla mnie prowizorka.

 

W kazdym razie dzieki za odpowiedzi w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze jedyna opcja to wytoczenie.

Po pierwsze będziesz miał możliwość doboru zewnętrznej średnicy grubszej części tak aby idealnie spasowała się z średnicą izolacji przewodu, po drugie śrubę zaciskającą będziesz mógł dać od spodu (w Twoim linku jest od góry, co już psuje wizualnie całość) a po trzecie, co najważniejsze, średnice wtyku dopasujesz idealnie do wewnętrznej średnicy terminala wzmacniacza co zapewni najlepszy styk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...