Skocz do zawartości

monoblok około 1kw


saltech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej

rozglądam się za monoblokiem lub czymś do suba w okolicy 1kw w 4Ohm no może i być ciut mniej, ale limituje mnie długość wzmacniacza i nie może być więcej niż 37cm. jakieś pomysły?????

do tej pory napęd zapewniał rodek 2180A i dawał radę ale myślę o ciut większym zapasie, no i niestety w nowym autobusie się pod fotel nie zmieści więcej niż 37cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Alpine PDX M12

ciekawe ile będzie kosztował i czy komuś zalega w szafie

a jeszcze powiedz czy masz miałeś?


a nie psuję sie one? jak z tym stałym prądem co to niby puszczają?

miał ktoś ? grał rok dwa dłużej i jest zadowolony?


dobra

może będzie łatwiej

ma napędzać aliante 12 i mieć więcej niż rodek czyli powyżej 680W i nadal 37cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma wnieść zmiana na mocniejszy wzmaciacz ?

Nie o tym jest temat, proponuj a nie dociekaj.

Czasem były dostępne stare dobre piecyki jak RF Power 1051S :) Niestety bez paneli bocznych 37,6cm

 muszę się rozejrzeć a te kilka milimetrów różnicy nie robi mam tam mały margines błędu. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak maly i dzik polecam Urala. Niedługo będą nowe modele to znajdziesz >1kw 4ohm. Sam się czaje bo teraz mam bv800.1 (350/600/800 4/2/1) i zasila Soundstream SPL-12 350W 2ohm i dobrze rusza tym twardzielem:-)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej spawarki raczej bym się nie spodziewał kontroli pokroju starego RF'a :)

 

Racja bawiłem się wzmacniaczami Urala co prawda mocniejszym 3kW ale to bardzo dobry piecyk bebechy to samo co hifony z serii brx. Także mniejszy odpowiednik na pewno będzie git. Nowe serie i ogółem nowa dostawa urali to koniec kwietnia.

 

Kiedyś miałem RF Punch 801S w 4ohm jeszcze pod DD612 i na prawdę fajnie kontrolował suba choć dla niego to było zdecydowanie za mało. Jedynie lipa z tymi gainami bo są 2 i ciężko cholernie to dobrze poustawiać bo są mega czułe te potencjometry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale jest za tani :)

Otóż to  :rotfl:  U nas jak coś nowe jest za tanie to musi być totalnym badziewiem. No cóż to opinia fana eksjkuzmi hxa które to są wręcz perfekcyjne bo mają po 3kilo a tanie w kupnie ! Jak hxa5k przecie to jedyny wzmacniacz który graaa a tak na prawdę to każdy kolejny który kupuje to badziewie po czasie rozgląda się za czymś z bebechami bo kontrola nad subami z tej pół spawarki jest żałosna jak i cały ten wzmacniacz tyle, że idzie w 0,5r wow! Jak praktycznie każde mono dobrze zasilone i stabilne na papierku w 1r... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale jest za tani

 

 

 

Otóż to    U nas jak coś nowe jest za tanie to musi być totalnym badziewiem

 

 

A nowe najtańsze zestawy odseparowane to dotyczy czy nie jak uważacie ?

 

 

 

No cóż to opinia fana eksjkuzmi hxa

Nie próbuj być zabawny na siłę.

Nigdy nie wychwalałem  tego pieca ponad inne.

 

Przeczytaj ostatni post 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/61587-spl-ice-3500d-vs-hxa5k/?hl=hxa5k

 

Mówisz o bebechach hxa to zobacz wnętrze tego ural bv 1.800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...