Skocz do zawartości

Seat Leon by me :)


nero_partner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm.... z czarnym daszkiem kolorek miód malina

był granatowy ale postanowiłem nadal kontynuowac tradycje z audika :)

 

super autko jaki ma motorek?

1,9 TDI 110km asv (bardzo podatny na chipa :) )

 

 

mi sie marzy w przyszłosci taki leonek tylke ze top sport z silnikiem TDI 150km http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie marzy w przyszłosci taki leonek tylke ze top sport z silnikiem TDI 150km

no miałem brac i jeszcze była to wersja "4" czyli kuty na cztery łapki :) ale za duzo chcieli....

 

[ Dodano: 2009-08-09, 19:41 ]

Jakie różnice 9885 vs 9886R możesz jakoś je porównać?

wystarczy przeczytac manuala http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

nie sugerowałem sie tym poniewaz tego (9885r) miałem za dość fajne pieniądze

zreszta podobnie jak goliatha... miał byc RF 3000.1 (i 3,8kw w tescie ) ale niewypalił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie od biedy beda 2 szt soundstreema 12" x-pro, ale z czasem raczej zonka je przejmie bo beda chyba tylko na zawody,

a na jesien raczej 18" BTL wskoczy, chyba ze trafi sie ciut wiecej siana to od razu solox,

tylko troche po kieszeni uderzy sama instalacja i akku :)

 

plany sa na 8" (chyba ze stajni RE) w drzwi,

jakies wysokie tony w słupki (jak w audiku)

ale pierwsza instalka i altek z passata 180A

 

Zima jest długa to bedzie troche czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam takie pytanko ilu litrowa skrzynie da sie na maksa wpakowac w bagażnik leona?

wiesz co mierzyłem wstepnie i powinna mi wejsc po małym "tuningu" bagaznika ok 200L netto

 

to tak z ciekawości spytam ile Cie taka kontynuacja tradycji kosztowała??

chodzi ci o samo malowanie??

2kzł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No leonik prezentuje sie super, jeszcze jakaś ładna fela by sie tu przydała

Fela bedzie 18" ale co jaka itp jeszcze nie wiem narazie szukam coś a'la wzór porsche (latały tez w leonach właśnie) oczywiście na czrny połysk pryśnieta:)

to bardzo malo jak 2

chłopaczek maluje nam tez auta na komis takze zrobił dobrą cene:)

 

[ Dodano: 2009-08-11, 22:43 ]

no jak z lakierem to malo, ale chyba jednak sama robota

z lakierem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam autko w malowaniu i cena elementu to 300-400zł "na gotowo" i zależy od pracy nad danym elementem np. jeśli element jest tylko matowany , to cena jest mniejsza od tej jeśli dany element wymaga szpachlowania itd. . Orientowałem się w tym temacie trochę i ceny mniej więcej są identyczne i przy wyborze warsztatu polegałem na jego "renomie i uznaniu" wśród znajomych .

 

PS: cena bez FV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to ładnie...

za 250 u nas juz spokojnie pomalujesz / element (i mówie tylko o konkretnych warsztatach, bo dla mnie przydomowy konował nie ma prawa bytu)

mi wzioł tyle chłpaczek bo co miesiąc dostaje ok 10 aut do malowania od nas.

jedyny el co miał odrobine szpachli to róg maski, reszta (drobne rysy usuwa sie malując podkładem.....)

równe 2 tys zł moze dlatego ze komory nie malował (tylko maska od spodu na czarno- bo reszta komory tez leciała na czarno) oraz podłoga w aucie nie była malowana,

po 2 auto było w miare rozebrane tzn posciągałem uszczelki i inne pierdołki.

ale to i tak tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny Leon szkoda tylko ze nie cupra z turbo benzynką ale za to oszczędnie, z tym malowaniem to różnie jak sie niema pasji i weny do malowania to komory se można miedzy krzaki włozyć, auta czasem jak wychodzą spod reki z zwykłego garażu to głowa mięknie, ale goliath będzie pewnie srogo pedził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...