Skocz do zawartości

Seat Leon by me :)


nero_partner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

autko fajne i smakowite klocki jak narazie nabyłeś tak się składa, że mam tą samą alpinke u mnie i fajne radyjko :P

p.s

słyszałem raz tego audi A3 coprawda nie jestem pewien, że miał wtedy tego suba Fi BTL 18 ale jeżeli go miał to 138dB to trochę mało jak na taki sprzęt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżbyś już mógł się czymś pochwalić

to nie mój.... mój jest BIAŁY.... a nie "biały". :P

na speedzone party byłem coltem pierdło 145,6 (w jedną noc złożona skrzynka i instalka :P ) strojona na ślepo na 2 szt pioneer-a ts-w308d4 :P

 

autko fajne i smakowite klocki jak narazie nabyłeś tak się składa, że mam tą samą alpinke u mnie i fajne radyjko

p.s

słyszałem raz tego audi A3 coprawda nie jestem pewien, że miał wtedy tego suba Fi BTL 18 ale jeżeli go miał to 138dB to trochę mało jak na taki sprzęt

Radyjko fajne ale idzie do sprzedania, jest juz inne na oku :P

 

audi kręciło na BTL-u ok 146 db na 32 hz, mozliwe ze był taki wynik na jakimś zlociku na mierniku głośności a nie ciśnienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nero_partner to było na ciśnienie bo nawet pamiętam, że wtedy team dls wycisnął 151dB a to widzocznie audi było na innym sprzęcie

juz wiem....

to było w Tychach w tamty roku, przekombinowałem ze skrzynia na sonic-u 15" i boschmanie PSX-d2, tydzien wczesniej pierdłem 143db :padam: - chciałem dobrze wyszło jak zwykle :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

143 db miałem w audi na PSXd2 + sonic 15" strojone na 35hz, potem przekombinowałem i zrobiłem na selepo 50hz i pierdło wspomniane 138db,

potem wskoczył BTL 18" plu orion hcca 5000d pierdziało koło 145-146db

To grało w białym audi z czarnym dachem, choc wtedy (na psxd2 i sonic-u) jeszcze nie miałem czarnego dachu

 

audi poszło w inne rece sprzet tez...:)

teraz na gliwicach miałem 2 pionki ts 308d2 i goliatha 3000d w białym mitsubishi colt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
nero_partner a czy sprzęcik przypadkiem nie poszedł do kolegi z punto bo widze go często na zawodach na identycznym sprzęcie tylko wczoraj na Muchowcu miał inny wzmak chyba rockforda i wydmuchał 147,3dB

tak.

teraz ma piec od kolegi "mulat" tezz tego forum w tamtym roku miał III miejsce w street 1-2 we finałach. (RF 3000.1 bd 3,7 kW mierzonej)

pojawił sie juz 2 BTL 18" na zawodach był terz w toledo I czerwonym.

Na muchowcu tez byłem, ale wpadłem na chwile rekreacyjnie:)

 

i znofu warszafka byla gora:)

Nie zycze sobie żebyś robił mi syf w moim temacie, masz juz jeden kibel na dbrace.pl

Jak masz problema to napisz mi PW albo odezwij sie LIVE

Admina prosze o usuniecie bełkotu zip-a

AVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...