Skocz do zawartości

Zestaw do niskiego grania do 1000-1200zl


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, poczytałem w necie poszperałem i jestem już całkiem głupi.

 

Więc tak autko małe stare A3 8L, przód wygłuszony Hertze 130.3 pod wzmakiem, tył na razie jedynie zakupione przewody 35mm2.

 

Szukam zestawu: sub plus piec do niego bądź piec i sub do niego jak kto woli :)

 

do 1000PLN może być w używce oczywiście, na tą chwilę nie wiem za jakim przetwornikiem się rozglądać. Nie chcę pralki w bagażniku i wiem,że budżet też na taką nie pozwala.

Muzyka 60% Rap, reszta wszystko jak leci eska, pop, dance nowości na rynku. Ale lubię też niskie zejscia, decafy itd.czuc mięso na plecach a niet ylmo slyszec. wiec skrzynka pewnie BR. Tylko jaka? Myślałem o jakimś 10" bo 12 zabierze mi pewnie cały bagażnik w już i tak małym aucie.

 

Czego szukać? Budzetowe głośniki pokroju Excursion shx10? Używki wśród JL, re audio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starego rfd 2212 mam pod nosem w wydaje mi się dobrej cenie. Tylko z tego co słyszałem RF są prądożerne czy kabel 35mm mu wystarczy? Obawiam się też wieku głośnika. Pradownia seryjna, altek 120A bez żadnego kondensator.

 

RFD 2212 vs Nowy Excursion SHX-12s4?

 

Budżet bardzo ewentualnie mogę naciągnąć do 1400PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchałeś chociaż jakiś model? nawet najniższą serie czy od tak zobaczyłeś ze Rosyjskie i lipa?

 

 

Kolego latitude skąd te wnioski? Miałeś do czynienia z jakimkolwiek subem tej marki? Jezeli nie to nie wprowadzaj ludzi w błąd.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Słyszałem i co? I to wcale nie najniższe modele, nic rewelacyjnego, nie ma nad czym się spuszczać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce przecież tylko DD gra :D Kolejna osoba na fali :) Szkoda, że większość wrzuca wszystko do jednego wora i wprowadza ludzi w błąd. Rosyjskie czy 'Amerykańskie' a wszystko robione w Chinach i wcale Uralki nie są gorsze niż większość sceny która rządzi się prawami "jest długo na rynku to musi grać lepiej" a porównań zero tyle co może z filmików na YT które tak realnie odzwierciedlają wartość głośnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...