Skocz do zawartości

Wzmacniacz Rodek r680i 6-kanałowy - podłączenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem świerzy w temacie CarAudio, buduje swoją pierwsza instalację w Citroenie C4 VTS. Drzwi mam juz wygłuszone, dystanse również. Ale nie o tym. Upatrzyłem sobie dobry piecyk do zaopatrzenia w prąd cała moja instalację. Rodek 680i. Mam tylko jeden problem. Chciałbym zostać przy seryjnym radiu, względy estetyczne. Maksymalnie mogę wyciagnac dzięki konwerterowi dwa wyjścia chinch, Rodek ma trzy wejścia IN, jak go podłączyć? Da się w ogole coś takiego uczynić? Z góry dzięki za pomoc i proszę o wyrozumiałość :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie wszystko pod jedną, bo przód będzie osobno a tył osobno.

 

Maksymalnie mogę wyciagnac dzięki konwerterowi dwa wyjścia chinch, Rodek ma trzy wejścia IN, jak go podłączyć?

 

Ustalmy że prawy i lewy kanał to jedna Para.

Ty z konwerterów będziesz miał dwie Pary.

A rodek ma 3 pary wejść bo to 6 kanałów.

Tak dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przód myślę o Dimensionach El comp 6, na tyle narazie zostaną te co mam czyli jakieś Alpiny. Na suba mam niewielka

robiona skrzynie z głośnikiem Peiyinga

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnij mi jeszcze pojęcie Bi Amp :P 


Dlaczego nikt nie mówi o tyle? Tył nie jest ważny? Ja myślałem tak że przód i tył podepnę 4ch a suba dam w mostek. 


I jeszcze jedna kwestia, na przodzie czy na tyle dać ten rozdzielacz Y ? W sensie na której parze RCA. 


I jeszcze jedno. Chodza mi po głowie te El Comp 6 albo Morell. Pytanie nasówa sie tutaj. Tak wyglada deska mojego samochodu :http://pictures.trader.pl/eurotax/pictures/2/a5/df25a54c22b2a459dda2daca9ccbd8f5.jpg

 

W desce jest miejsce na dwa średniaki. Pytanie czy warto kupić zestaw 3way i tweetery dać na słupek czy tweetery w seryjne miejsce pod maskownice w desce? Słyszałem że szyba źle na nie działa jeżeli są na nią ustawione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...