Skocz do zawartości

1840Wat rms za 300zł :)


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oto ich odpowiedz na moje pytanie

 

Witam.

 

Dane przedmiotu, w tym przypadku jak na pozostałych moich aukcjach, są spisane z instrukcji

załączonej do sprzedawanego przedmiotu. Informacja podana na aukcji, że wzmacniacz ma 1800W RMS

jest podana przez jego producenta. A jeżeli pytasz o dwa bezpieczniki 30A, to chronią one przed napięciem zasilającym wzmacniacz, i nie ma to nic wspólnego z mocą RMS.

Systemy bezpieczeństwa:

- Antyspięciowy

- Antyprzeciążeniowy

- Antyprzegrzaniowy znajdują się wewnątrz wzmacniacza i to one są odpowiedzialne za moc, jaką generuje wzmacniacz...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaak, 1800w Rms za 300PLN brutto... Zycze powodzenia. Nawet jak by mialo 1000 to bym nie uwiezyl. A nawet jak ma powiedzmy tak jak wspomniał kolega 500W RMS. Tyle to moze i ma, ale jak to gra. Bliżej charczy niz Gra. To tylko moja opinia. Troche sie znam na takim pseudo sprzecie. Nie raz kupowalem takie badziewia ze wzgledu na niska cene,ale wtedy bylem głupi. np glosniki do ipoda firmy "SuperPowerExtraMega Speakers" które niby miały 14W RMS. Tym czasem głosniki Bose kuzyna, które miały chyba 4W RMS grały mocniej i czysto, bo tamten na 2/3 mocy zaczynały pierdziec. Wiadomo roznica w cenach ogromna. To samo mamy tutaj tyle, ze troche innego typu sprzet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli pytasz o dwa bezpieczniki 30A, to chronią one przed napięciem zasilającym wzmacniacz, i nie ma to nic wspólnego z mocą RMS.

 

To mnie najbardziej rozwaliło w odpowiedzi sprzedającego. :rotfl:

 

Zapomniał jeszcze dopisać do opisu aukcji że napięcie zasilania 230V :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mnie nauczyli w szkole to: P=U*I czyli P=14,4V * 60A = 864W mnożąc to jeszcze przez sprawność tego badziewia załóżmy 60% to wychodzi coś około 500W:D Czyli teoretycznie jest to możliwe żeby osiągnął te 500W RMS przy dobrym ładowaniu:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...