Skocz do zawartości

Zmiana clariona 958 na ??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, problem polega na tym ze chyba czas w nowym aucie zamontowac proca na zewnatrz. Kwestia jest taka jaka jednostke zastosowac zamiast obecnego 958. Odrazu mowie ze alpinka UTE czy podobne tego designy odpadaja!

Jako ze na serio nie mam pojecia jaka jednostke zastosowac co by wyjac swiatelko, prosze o doradzenie.

Jednostka ma miec naped cd ewentualnie usb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnym czasie proc od helixa , gsm , albo mosconi. Nie ma sensu chyba nic pokroju 700/800 skoro clarek już ogarnięty , a jak proce z nowych czasów to chyba nie ma sensu w radio inwestować - bo po co ??? Przenośne odtwarzacze  będą lepsze  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnym czasie proc od helixa , gsm , albo mosconi. Nie ma sensu chyba nic pokroju 700/800 skoro clarek już ogarnięty , a jak proce z nowych czasów to chyba nie ma sensu w radio inwestować - bo po co ??? Przenośne odtwarzacze  będą lepsze  ...

Jestem dokładnie tego samego zdania , trzeba iść z biegiem czasu i dac przejsc na emeryturę niektórym grajką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne słowa

 

Wg ciebie mocne ale w tym setupie co bylo to clarek wiecej nie podola.

W obecnym czasie proc od helixa , gsm , albo mosconi. Nie ma sensu chyba nic pokroju 700/800 skoro clarek już ogarnięty

 

Masz swieta racje serii H tez nie biore pod uwage bo bedzie helix. A co do przenosnych jakichs odtwarzaczy to niestety u mnie nie przejda i koniec tematu. Tylko cd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zapomnialem ze m na skladzie alpine cda 7893. Jak by ja do ladu i skladu doprowadzic to byla by szansa wyciagnac z niej swiatelko pod proca?
Ewentualnie kto sie z forumowiczow zajmuje grajkami jakims serwisem?

 

Radio Alpine z napędem DVD ( zero problemów z czytanien dowolnych plyt ) z pelnym Ai-Netem i wyjściem cyfrowym to koszt 500-600 zl . Proc 700 do kompletu to 500-600 . Po co chcesz szukać dziury w calym ?

Jakościowo wystarczy CI na dziesięć lat zabawy z systemem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumiec ze nie ma sensu majac na stanie 958 i 7893 kupowac helixa ?.

 Co znaczy ma sens ?

Masz podane moim zdaniem tanie i stosunkowo dobre brzmieniowo zestawienie.

Jak chcesz mieć Helixa , to proszę wstaw go sobie w system.

Moim zdaniem nie ma sensu oddawanie do przerobienia radyjka na wyjście optyka , jak jednostki w nie wyposażone kosztują kwoty jak powyżej.

A jak masz takie radyjko to masz w nim podstawowa obsługę dla dedykowanego proca , którego nabędziesz za symboliczna kwotę .

Teraz poszukaj sobie swojego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...