Skocz do zawartości

problemy po wygłuszeniu drzwi.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jakiś czas temu robiłem zabieg wygłuszania drzwi od strony kierowcy, pacjent accord vii.. Pojawiły się następujące komplikacje 

- Na komputerze nie pojawia się, że drzwi od kierowcy są otwarte 

- brak brzęczka włączonych świateł przy otwarciu drzwi

- Brak reakcji światła w podsufitce oraz w drzzwiach przy otwieraniu.

 

W czym może być problem?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie problem z krańcowką. Myślę, że problem dziwnym trafem pojawił się akurat teraz.

 

W Accord VII pewnie standardowo jak w reszcie Hond czujnik jest pod taką gumką we wnęce po otwarciu drzwi. Poruszaj nim i zobacz czy reaguje np. piszczek przy zapalonych światłach. Jeśli nie to ściągasz gumę i trzeba będzie go wyciągnąć i przeczyścić lub zmienić na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn dla jasności problemu były bezpośrednio po wygłuszenie ( m.in brak swiatla przy otwarciu i brak pokazania otwartych drzwi na komputerze ) co do brzęczka włączonych świateł nie mam pewności po jakim czasie pojawił się problem, dodam, że kumpel w leonie też wygłuszał drzwi i ten sam problem z brzęczkiem swiateł ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tych od sterowania szyb, kiedyś sam zakleiłem ten łącznik jak robiłem coś przy drzwiach, a centralny działa ?

Tak, centralny działa 

Dziwne, że setki osób wygłusza drzwi a jednak żadnego podobnego tematu nie znalazłem, więc muszę być zdolny żebym akurat ja coś musiał spierdzielić, a przyznaje że jestem totalnym laikiem w tych sprawach :D Niby nic bo już się trochę przyzwyczaiłem, lecz jednak ciągle mnie trapi i lubie mięc wszystko jak należy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieszyłem się, że to będzie ten czujnik bo jak w drzwiach od pasażera przy otwartych go wciskałem to był ten sam efekt ( znikły światła w drzwiach i podsufitce komputer nie pokazał ze drzwi sa otwarte ) ale po zamianie czujnika lewy z prawym dalej drzwi kierowcy ten sam problem mają więc czujnik jest sprawny.. :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...