Skocz do zawartości

CA Mercedes SLK R170


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeszukuje spora czesc internetu w poszukiwaniu informacji o modyfikacji audio w R170, niestety dosc nieskutecznie. Tematy ktore znajduja sa bardzo nie precyzyjne, po lebkach. Stad pojawia sei moje pytanie tutaj. Czy ktos kiedys bawil sie z audio w tym modelu auta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, musiałem... To jeden z tych samochodów które do faceta pasują jak torebka czy szpilki :D Ale nie obrażam tym nikogo, to mercedes dał troszkę ciała ;)

Widzę, że masz pojęcie...

Świetny samochód, gdzie dobry silnik z kompresorem i 6-biegowa skrzynia tworzą idealny duet.

Co do CA - nie ma problemów z deską i miejscem na radio, na piece sporo miejsca za fotelami, w drzwiach seryjnie chyba 13, a jeśli bassu mało i nie chcesz skrzynki w bagażnik, to można coś kombinować z głośnikami 16, na które jest miejsce w tylnej ścianie grodziowej. Akumulator w komorze silnika przy samej przedniej grodzi po stronie pasażera.

Edytowane przez TomoMadej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz pojęcie...

Świetny samochód, gdzie dobry silnik z kompresorem i 6-biegowa skrzynia tworzą idealny duet.

Co do CA - nie ma problemów z deską i miejscem na radio, na piece sporo miejsca za fotelami, w drzwiach seryjnie chyba 13, a jeśli bassu mało i nie chcesz skrzynki w bagażnik, to można coś kombinować z głośnikami 16, na które jest miejsce w tylnej ścianie grodziowej. Akumulator w komorze silnika przy samej przedniej grodzi po stronie pasażera.

 

O właśnie Ciebie potrzebowałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...