Skocz do zawartości

Radio do 1000zł, 178bt, x7200, bt73, bt53 bt304


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam do mojego już po części skompletowanego zestawu, radia, samochód to bmw e39. W chwili obecnej są zamontowane glosniki z przodu w wygłoszonych drzwiach (wewnątrz i zewnątrz) Audio system m165 Evo pod kontrolą wzmacniacza Phoenix Gold RX400.4, do tego bedzie sub Audio system R10 flat w płaskiej obudowie (hornhagen ma go w swojej ofercie), przewody to
Prądowy: spawalniczy 25mm2
Głośnikowy: Melodika BWC2150 OFC 2x1,5mm2
Subwoofer: Melodika MDC2400 OFC 4N 2x4mm2
RCA: Kicx RCA05 3x ekran

Szukam radia w kwocie do 1000zl, jeśli się znajdzie taniej to nie będę narzekał, potrzebuję USB,bt, flac, może możliwości połączenia z Androidem? Nie wiem w sumie czym się różni taka opcja vs zwykły dźwięk przez bt... Nie wiem co jeszcze powinno mieć radio w takim budżecie. M.in dlatego też trafiłem tutaj :) radio jakie głównie proponowali mi w sklepie to Alpine 178bt, Kenwood x7200, Kenwood bt73dab i to właściwie tyle, czytałem tutaj też na forum opinie o Kenwoodzie bt304 które były bardzo bardzo pozytywne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 178bt jest temat, o 73/53 również także spoko

jednak miałbym pytanie, a właściwie trzy

1. jakieś infrmacje na temat kenwooda x7200

2. to samo co wyżej tylko 304, jest jedna opinia na temat tego radia na forum 

3. co wnosi obsługa telefonów z androidem przez radio? czymś się to różni w porównaniu do normalnego odtwarzania przez bt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wolę dodać 40 zł i mieć obsługę flaca :P helix dsp podłącze pod co? Bo aktualnie mam chińskie 2dinowe radio także... :D nie mam w sumie żadnego porownania, rozmawiałem z gościem który sprzedaje audio systemy i robił recenzje kenwoodami BT53U, pisał mi że x5200bt jest dużo lepsze od niego a ten pierwszy zrobił pozytywne wrażenie także spróbuję :) Alpine nie chce bo mi się zwyczajnie te radia nie podobają i są strasznie wybrakowane ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...