Skocz do zawartości

Pioneer gm-a 3702 za słaby ???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie. Proszę o opinię czy mam za słaby wzmacniacz. Otóż na początku miałem suba JVC CS-WG 1200 Warren G 12-inch.

Grało to pod PIONEER GM-A3702. I działało to fajnie. Ale okazyjnie kupiłem ALPINE RW12D4. No i już to nie działa fajnie. Otóż po zmianie suba zaczęło po 2-5 min przerywać nawet nie słuchając głośno. Nawet gain na min i to samo się dzieje ale przy trochę głośniejszej muzie. A i czy temperatura ma tu znaczenie? Ponieważ ostatnio w aucie mam ponad 30 stopni. Czy może się przegrzewać? Bo zauważyłem że jak jestem po nocce to rano kiedy jest chłodniej gra normalnie troszkę dłużej, zaznaczam TROSZKĘ.

Jeśli to wina ampka to co powiecie na zmianę na PIONEER GM-D 9601 ?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na moje, to temperatura nie ma za wielkiego znaczenia.

Bardziej jak to podłączyłeś, powiedz Ty mi jak ?

Sub 2x4ohm a wzmacniacz nie jest stabilny w mostku w 2 ohm.

No chyba ze masz suba w 8ohm i wzmacniacz oddaje Ci około 90wat, czyli bardzo mało jak na tego alpine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt spięte to jest na 2ohm. Dzięki bardzo za info. Ale powiedzcie mi jeszcze z skąd wiadomo, że nie jest stabilny przy 2 ohm. Bo jak na specyfikacje patrze to zakres ma niby od 2-8 ohm ? I drugie pytanko, bo wzmaka raczej na pewno będę zmieniał czy dobry do tego Alpine będzie PIONEER GM-D 9601 ???

A i jeszcze jedno,to dlaczego wszystko działało w sensie wzmak z tym JVC CS-WG 1200. Przecież ten sub ma też 2x4ohm a spięte było na 2ohm i było ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...