Skocz do zawartości

wybór głośników


Dawid123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam audi 80 b4 z 94' i kupiłem radio Pioneer mvh-s300bt http://allegro.pl/pioneer-mvh-s300bt-radio-samochodowe-bluetooth-mp3-i7069075477.html i chcę wymienić głośniki. Z racji ze jestem zielony w tym temacie proszę o pomoc w wyborze głośników pod to radio. Nie jestem mega wymagający wiec nie myślę o zakupie wzmacniacza. potrzebuję na przód 2x100mm a na tył 2x130mm. Pod tylnią kanapą posiadam dwie zwrotnice blaupunkt (zdj w załączniku) myślałem o zakupie głośników Excursion SX-522 na tylnią półke. Nie wiem co z głośnikami w drzwiach, nachetniej bym tez wymienił ale juz przekroczy to mój budzet. :/ I co dalej? Jak podłączyć później te zwrotnice? budżet do 300zł za w sumie 4 głośniki. 

post-23215-0-45541500-1523792173_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Haha takiej odpowiedzi to chyba nikt się nie spodziewał .

 

Dlaczego? Jak ktoś widział na oczy Audi 80 , to przecież żadne zaskoczenie , ot ten samochód nie ma seryjnie maskownic /miejsca na głośniki i trzeba rzeźbić . Liczyłem jednak po wpisie 

 

 


Nie wiem co z głośnikami w drzwiach, nachetniej bym tez wymienił ale juz przekroczy to mój budzet.

że ktoś to już rzeźbił i zamiast kupować 10 i 13 , to wystarczy kupić zestaw odseparowany na 165mm woferku ... przeliczyłem się jednak jak widać  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam, czy ww piszący siedzieli w tym aucie? :P jaka seria ? tam seria praktycznie nie istnieje,10 w podszybiu i czasami z tyłu 13 w bogatszej wersji. Nie potrzebnie chłopaka nakręcacie na koszta gdzie jak dan zauważył nie chce inwestować w drzwi itp a założyć nowe głośniki. W  tym aucie żeby coś grało musiał by budżet podwoić kilku krotnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam, czy ww piszący siedzieli w tym aucie? :P jaka seria ? tam seria praktycznie nie istnieje,10 w podszybiu i czasami z tyłu 13 w bogatszej wersji. Nie potrzebnie chłopaka nakręcacie na koszta gdzie jak dan zauważył nie chce inwestować w drzwi itp a założyć nowe głośniki. W  tym aucie żeby coś grało musiał by budżet podwoić kilku krotnie 

w koncu ktos kto mnie rozumie :D chce poprostu wymien te fabryczne bo masakra z nimi juz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymien to co masz na co chcesz albo jakie coaxy i tyle. Ja siedzialem i wiem co pisze. Pod piec to nie ma sensu podlaczac. A jak nie chcesz dlubac to zmienic i wsio. Zwrotki masz w zestawie....

no dobra, a te dwie pary glosnikow co wczesniej wyslalem nadadza sie? jak juz wspominalem mam dwe zwrotnice pod kanapą i jak kupie np te dwa zestawy to podpiac tak samo jak te co teraz mam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internety nie dzialaja? Zamiast klepac poczytaj co to za zestawy chcesz kupic . Co maja w srodku pudelka, co to zwrotnica z zestawow i do czego sluzy.Odpowiedzi dostales wiec do dziela...

Brak mu podstaw :)

Kolego proponuje najpierw zacząć od 

"Jestem tu nowy - dział dla poczatkujących" i podwieszonych tam tematów na czerwono.

Poczytaj trochę zanim wywalisz kasę w błoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...