Skocz do zawartości

Corsa vs Fiesta.


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ostatnio byłem w trasie przypomniał mi się samochód godny polecenia KIA PRIDE bardzo fajne autko. bez rewelacji w środku, ale jeżeli chodzi o jego walory techniczne to są naprawdę ciekawe. Jeżeli chodzi o Mazdę, a Hondę to wizualnie bardziej podoba mi się Mazda. Jeżeli jest taka opcja to poczekaj i dozbieraj troszkę więcej pieniążków na lepsze autko, ale wiem jaka jest chęć zakupu skoro już się o tym myśli od dłuższego czasu a finanse na to pozwalają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak podstawą jest obejrzenie auta na żywca :D

 

Tu sie jak najbardziej zgodze :| I przejazdzka obowiazkowa :oczami:

 

No jasne. W końcu autem masz jeździć, więc musisz zobaczyć czy Ci pasuje jak jedzie, czy działają hamulce, czy przyspiesza jak powinien, czy nie kopci, czy go nie znosi itp itd. Masa waznych czynnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co powiecie i sadzicie o pezocie 106, po wymianie zawiechy, regeneracji tylnej belki, remoncie silnika, komplet opon zima/lato, el. szyby, szyberdach, alarm z centralnym, zadbany, ok 150k km. cena 4500 rok 94 blacha stan idealny, silnik igła

 

[ Dodano: 2009-07-22, 21:31 ]

autko z pewnych rak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pewne autko i nie wymaga dużego wkładu finansowego (zawsze coś jest) to dlaczego by nie kupić? Mi ogólnie to auto nie podoba się ze względów wizualnych, ale do Peugeota nie mam uprzedzenia, gdyż już w mojej rodzince się sprawdzał (inny model niż, który chcesz nabyć).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel miał przez kilka lat 106 i nie miał z nim problemów(jedynie elementy eksploatacyjne wymieniał), auto robiło nawet za bagażówkę(woził czasem rzeczy na budowę), ciągając przyczepkę.

Zmienił auto tylko z racji rozmiaru(przesiadł się na golfa kombi), nie raz słyszałem, że żałuje sprzedaży swojej 106.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...