Skocz do zawartości

Sub do niskiego grania zamiast DD 612?


DiiLZone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wez wsadz 2Hanki 38 [emoji41]

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Jeszcze jest tuner564

Apropo prądu to masz szerokie pole do popisu będąc w grupie vaga.

Kondy fajna sprawa a tym bardziej takie 500F :)

nawet mozna sie pokuśić o 300A+

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

albo jak ?dd22281313c3c2f2ca08e67219b1af9f.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z budżet klasy miałem as x-ion 15 @ GZHA2350X i moim skromnym zdaniem coś tam grało. klasa a/b nie aż tak śmiertelna jak d przy nisko wydajnym zapleczu prądowym..;) Mimo iż znajomeek zalecał 612 które po upaleniu GZRW30spl miałem przypadkowo nabyć..;) Te HXA wyglądają zdeka przesadzone.. Może perze-miniaturyzowane.. Chodź pewnie w niejednym setupie mnie zjadają..;) Są różne pojęcia niskiego grania.. Jeden stroi na 18Hz drugi na 35..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ani jednego parametru z warunków pomiaru, którego wartość byłaby taka sama lub zbliżona w tych obu testach. Pomijając już, że jeden test widać w realu, a w drugi można najwyżej wierzyć. Z mojej strony amen w tym temacie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc ma obciążeniu rezystancyjnym , moc ciągła sinus , moc max osiągana z danej amplitudy napięcia  przy zakładanym współczynniku zniekształceń,  itd

 

 

 

 

A w jaki sposób mierzą producenci wzmacniaczy ? i nie mam tu na myśli takich jak auna czy first.

 

 

Pomijając już, że jeden test widać w realu, a w drugi można najwyżej wierzyć.

 

To nie jest kwestia wiary

 

https://www.powerset.fi/spl_dynamics_ice-3500d

 

http://mosconi-america.com/portfolio/rc-3200c1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A w jaki sposób mierzą producenci wzmacniaczy ? i nie mam tu na myśli takich jak auna czy first.

 

Kolejny któremu mieszają sie pojęcia , czy TY wiesz o czym piszesz , a co jest przedmiotem kontrowersji ?

 

 

To nie jest kwestia wiary

 

Dokładnie , tylko co z tego ?

Podpowiedz masz wyżej , ale widać nie jest użyteczna :wink2: , lepiej wklejać linki bez zrozumienia istoty.

 

 

moc max osiągana z danej amplitudy napięcia przy zakładanym współczynniku zniekształceń, itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Nie uśmiechać się tutaj , nie ma odpowiedzi na podstawowe pytania :wink2: , a mam wrażenie , ze nadal nie ma zrozumienia dla kwestii która zdaje się kluczową dla określenia realnej mocy w układach typu "burczydło" :wink:

 

Podpowiedz nr 2/ po uproszczeniu/ ; kształt przebiegu / współczynnik wypełnienia/ czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie... po co rozszczepiace na atomy i robicie gownoburze?

Kupcie sobie ten cud, zapnijcie do swoich instalacji i porownajcie do innego pieca o deklarowanej mocy tego rzedu... Nie potrzeba tu żadnej wyzszej matematyki a da sie to poczuc na wlase "uszy" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak na filmie masz jak byk na ekranie "Z max 0.7 Ohm" to R będzie 0.5

 

No właśnie: Z=0,7 Ohm.  Poza tym nie "Z Max" tylko "Z (PWR Max)". I dlatego na skąpy tekst "0,5 ohm" odpisałem NIE, bo nigdzie tam nie widać 0,5 Ohm i nic też nie było, że akurat ktoś ma na myśli R.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ten zbędny spam który i tak nic nie wnosi do tematu ? Chcesz przedstawiać argumenty o tym jak fantastyczny jest ten hxa to załóż nowy wątek w dziale przy piwie :) Kilka razy słyszałem, że ten x-ion 15 daję radę lecz nigdy nie miałem okazji posłuchać jak to gra. Występuje on chociaż w wersji 2x2ohm ? Chyba niestety nie więc odpada. GZ to nie moja firma a co do "niskiego grania" to owszem można to odbierać na różne sposoby ale nie miałem na myśli głośnika którego chciałbym wsadzać w skrzynię strojoną na 18Hz :> Bliżej 30. Po prostu lubię jak fajnie schodzi i gra na muzie poniżej 35Hz nie gubiąc się. Druga sprawa chciałem coś co da radę napędzić mój emphaser więc nie wiem po co w ogóle oferty głośników 3-5 czy tam 10kW rms które mogą przyjąć i wzmacniaczy do zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...