Skocz do zawartości

Jakosciowe mono min 600 rms ?


torque3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Nie podano limitu cenowego.

 

Warto wziąć pod uwagę że zapewne musi istnieć słowo klucz - okazja, dobra kasa i zapewne jeszcze ...

 

Jak można wsadzić tyle watów do auta w którym przód będzie ile miał watów 50,100 ??? To gain takiego wzmacniacza chyba trzeba będzie kręcić do tyłu w instalacji sql

 

Temat poniekąd wartości tych z cyklu co kupić za 200 zł żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można wsadzić tyle watów do auta w którym przód będzie ile miał watów 50,100 ??? To gain takiego wzmacniacza chyba trzeba będzie kręcić do tyłu w instalacji sql

 

Temat poniekąd wartości tych z cyklu co kupić za 200 zł żeby grało

 

Odpowiedzią może być efektywność , ta zazwyczaj maleje z klasą przetwornika .

Ale nie jestem przekonany ze o niuanse tu chodzi .

Swoją droga najdłuższe wątki dotyczą najprostszych tematów ( jaki sub , jaki wzmacniacz do suba ) i o dziwo co tydzień powstaje taki temat liczący po 100 wpisów :wink2: .

Moderacje tez nie odsyła do przeglądu tematów ( jak np z radyjkami czy głośnikami do frontu w łagodną góra do 300  :wink:  )

 

W temacie brak podstawowych danych ( rodzaj zabudowy , efektywność , impedancja ) , skąd takie a nie inne zapotrzebowanie na moc , ale kto by sobie głowę zawracał pierdołami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to delikatnie ująć :wink2:

 

Może tak. System składa się z elementów składowych i zawsze zagra tak jak jego najsłabsze ogniwo ... Dokonując zmiany w danej partii reszta staje się albo słabsza albo mocniejsza i niestety ma to efekt przeciwny z założonym

 

W sumie z drugiej strony dobrze że to się dzieje tylko w kwestii wydumanych projektów na polu które nie grozi życiu, gdyby ktoś chciał w silniku powiedzmy sześciocylindrowym zmienić sobie na ten przykład dwa tłoki na większe mógłby być spory problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limit cenowy. Powiedzmy za nowy moge dac 2000 za uzywke 1200.... Cos w tym stylu
Znalazlem cos takiego

MOSCONI AS 300.2 WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI OKAZJA

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6822766391

Co o tym myslycie ? Slyszal ktos ?

Mam cabrio dlatego potrzebuje mocny jakosciowy bas. Z tylu jest podwojna sciana z grubej blachy w ktorej chowa sie dach.

Glosnik jaki bedzie s bagazniku to morel ultimo w 2 ohm 1000rms 85db sprawnosci to chyba wiele wyjasnia ;)
Przdo w aucie
Dego master 2000 t , ad m4 ,eq vtec mc6
Zasilany piecami sinfoni presto ad lib i sinfoni amplotude

Edytowane przez K@mil
Kolego podpisujemy linki z aukcji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sprawdź dobrze modelu nie napisałeś ale coś mi się wydaję że sporo jak na morela

Bardzo mozliwe, mam wersje 4 ohm i ma taka wlasnie deklarowana wytrzymalosc mocowa.

Tak jak pisalem mam do dyspozycji dla niego 300W.

Zostaw tego A6 i sprobuj, napewno nie trzeba bedzie wiecej.

Suba jeszcze jak mniemam nawet nie zbudowales, a juz sie martwisz na zapas, ze mocy bedzie malo.

Potestuj i dopiero kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mozliwe, mam wersje 4 ohm i ma taka wlasnie deklarowana wytrzymalosc mocowa.

Tak jak pisalem mam do dyspozycji dla niego 300W.

 

https://www.morelhifi.com/product/ultimo-titanium-subwoofer/

 

https://www.morelhifi.com/product/ultimo-sc-subwoofer/

 

https://www.morelhifi.com/product/primo-subwoofer/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...