Skocz do zawartości

Lanzar SE12 parametry i litraz skrzyni.


Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem wyzej wymienionego Lanzara, co prawda jeszcze nie przyszedl a problemy juz sie zaczely...

Nigdzie nie moge znalezc parametrow do wyliczenia skrzyni. Strona producenta nie wiele pomaga, znalazlem tylko to: 

  • 225 Watts RMS Power
  • 450 Watts Peak Power
  • 50oz Ferrite Magnet
  • Frequency Response: 31Hz-2.5kHz
  • SPL: 94dB @ 1W/1M
  • Ideal for Sealed, Vented or Complex Enclosures
  • Heavy Gauge Steel Frames Provide Better Support
  • Poly-Coated Fiber Cones Resist Moisture
  • Multi-Layer Foam Surround
  • Vented & Extended Motor Structure
  • Sold as : Unit

Wujek google nie wiele podpowiada, jedynie pare niewyraznych zdjec pudelka...

 

Chcialbym dorobic do niego budke ale nie mam pojeca ile litrow i jaki port/szczelina br. Moze mial ktos taki glosnik i ma jakies dane albo pamieta jakie wymiary lub litraz miala skrzynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcie też znalazłem ale na komputerze nie było za dużo widać. Na telefonie widzę więcej. Czyli 42 albo 56 litrów.

Dzięki za pomoc.

Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie podanego litrazu. Czy pojemnosc 2,0 ft3 czyli okolo 56ltr jest z uwzglednieniem BR i glosnika?

 

Z wyliczen wychodzi ze skrzynka powinna miec wymiary 50x40x40 czyli 60,5ltr netto bez glosnika i BR. Wg mnie pasowalo by wszystko po odjeciu objetosci glosnika i BR (+/- 5ltr).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...