Skocz do zawartości

Kostki zasilajace/glosnikowe do wzmacniaczy Infinity


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ile jeszcze z tego co pamietam w TME w Łodzi dało sie dostac kostki gosnikowe to bardziej jednak potrzebne są mi zasilające...

Spotkał sie ktos z tym gdzies w PL ?

 

Chciałbym skompletować wszystkie elementy wzmacniaczy a nie ciągle przekladać je i kombinować.

 

20170205_1533081.jpg

20170205_1529441.jpg

20170205_1532371.jpg

20170205_1533331.jpg

20170205_1533551.jpg

20170205_1535021.jpg

20170205_1536071.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 6pin możliwe że z kompa molex bedzie pasował(dodatkowe zasilanie do grafy). Kostki głośnikowe spróbuj poszukać pod hasłem ,,ark" , a te duże zasilające coś mi świta że coś by podpasowało od ogniw zasilających które używa się w modelarstwie np. Mam nadzieję że choć coś pomogłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W złączu czarnego i białego jvc jaki jest odstęp między środkami pinów (raster)? Są takie niby modelarskie do czarnego ale z tego co widziałem po 2 piny raster koło 7-8mm. Większe niż standardowe molexy w zasilaczach atx gdzie raster to chyba 5,08mm pod nazwą mx w tme..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


bardziej jednak potrzebne są mi zasilające...

Tez się ich mocno naszukałem swego czasu i jedyne jakie udało mi się znaleźć były dostępne za oceanem w cenie koło 30$. Dokładnie taka samą kostkę od zasilania mają wzmaki Precision Power i dokładnie ten sam problem z dostępnością jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te chińczykowe wyglądają zupełnie jak te: http://www.ebay.com/itm/AUDIO-ART-SPEAKER-PLUG-HARNESS-WIRING-BRAND-NEW-VERY-RARE-OLD-SCHOOL-FIND-/281902757627

 

Napisałem do majfrenda, wysłałem mu też zdj kostek zasilających i głośnikowych do Infinity z zapytaniem o dostępnośc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szukać pod hasłem "złącza sygnałowe rastrowe" z odpowiednim rastrem. Tu jest link do całej kategorii http://www.tme.eu/pl/katalog/zlacza-sygnalowe-rastrowe_112945/

Są z rastrem 6,10 mm i 6,35 mm (myślę, że tu znajdziesz Twoje 6 mm), są też z rastrem 10 mm. Jak otworzysz konkretne złącze to tam bardzo często mają PDF z dokładnymi wymiarami.

Tylko do tych złącz musisz sobie dobrać osobno piny (też w TME).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...