Skocz do zawartości

Car Audio Renault Megane Classic by POCKI


POCKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym nieśmiało zauważyc ze 1250 RMSu ( o ile ten sprejżing tyle ma ) przy tak mizernej kontroli zniszczy ten głosnik.

 

Dla sonica na codzien 1.2 kw to juz dość duzo i mozna czasem poczuć cewke.

Nie mowiac o deczko większej mocy i przesterach. Nie bede sie mądrował bo nie lubie tego ani to nie moj sprzęt ale kupując ten skądinąd porzadny głosnik do zadymy w kategorii cena/jakość ( o wcale niezbyt niskiej cenie ) i zasilać go czymś takim to po prostu nieporozumienie.

Nasuwa sie słynne porówanie - kupić merca za xx tys i jeździć na gazie ( bez urazy bo sam lubie lpg :rotfl: ale wiadomo w czym rzecz )

 

Nie wiem, dlaczego zdecydowałeś sie na ten wzmak ale jednak polecałbym rozglądać się za czymś lepszym. Trudno bowiem nabyć jakościowe 1,25 kw za ... 493 złote ( nowy wzmak ).

 

Co do wszelkiego rodzaju dodatków do CA polecam sklepik Axela :) Uderz do K@amila zostaniesz tam miło i sprawnie obsłużony :rotfl: Serio kupisz tam wszystko w dobrych cenach i z szybką wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dla mnie ten wzmak niech ma cos kolo 800 watt w rms i tak i tak nie kupi sie nic innego za ta cene zeby zagralo glosno.

 

jak narazie nie mam co patrzec za innym wzmacniaczem bo planuje zmienic caly sprzet (suboofer, wzmacniacz,kable,radio,tweetery) itp

wiec jak narazie musi tak zostac jak jest :rotfl:

 

nadal nikt nie wierzy ze uzyskalem tyle dB ?? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje zmienic caly sprzet (suboofer, wzmacniacz,kable,radio,tweetery)

Cały sprzęt :?:z przodu masz tylko tweetery :cool::)

 

 

ojjj nie :P poprostu chce to zmienic na cos lepszego :P:)

widze ze ktos nie umie czytac opisu :)

przecie pisze w opisie co posiadam zamontowane w samochodzie

Głosniki sredniotonowe pioneer + Tweetery

wiec raczej to glupie pytanie bylo :rotfl:

 

 

a co do dB zapraszam na pomiar dla niedowiarkow :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mala moc bedzie to poco kupowac taki glosnik do takiego slabego wzmacniacza

 

REALNE 1kW to malo? I ze niby Hifonics ze starej szkoly to slaby wzmak? No ktos tu chce mnie na noc galancie rozsmieszyc.

 

dla mnie ten wzmak niech ma cos kolo 800 watt w rms i tak i tak nie kupi sie nic innego za ta cene zeby zagralo glosno.

 

Dopiero bylo ze 1kW Hifona to za malo a teraz zadowalasz sie 800W rms? Noooo, ciekawie ciekawie :rotfl: A za 500zl w uzywce juz sie by znalazlo cos co by pozamiatalo tego pizdzinga.

 

nadal nikt nie wierzy ze uzyskalem tyle dB ?? :rotfl:

 

Hmmm biorac pod uwage

przy zgaszonym silniku i na slabym zasilaniu

i sedana to ja szczerze watpie. Chyba ze mowa tu o glosnosci a nie cisnieniu akustycznym [; Wtedy ok sie zgodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hifonics przecie chyba glosniej nie zagra od pizdzika bo bedzie brakowalo mu mocy jesli mowimy o 250w a nie o 1 kw

 

przy zgaszonym silniku i na slabym zasilaniu

i sedana to ja szczerze watpie. Chyba ze mowa tu o glosnosci a nie cisnieniu akustycznym [; Wtedy ok sie zgodze.

 

wlasie chodzi o glosnosc :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUBU, Hifonics o ktorym mowa to taka srednio stara szkola hehe :rotfl:

 

Panowie proponuje zakonczyc te dyskusje na temat wzmacniacza,kazdy montuje co chce i co mu sie podoba.Peying jaki jest taki jest i tyle.

Rownie dobrze znajdzie sie pelno wzmcniaczy ktore pozamiataja przykladowego hifonicsa na miękko :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara szkola Hifonicsa to sie skonczyla wraz z zakonczeniem wspolpracy z Zed audio a bylo to lata temu :rotfl:

Rzecz jasna jesli mialbym wybierac akurat miedzy tym zxi a pizdzingiem to bym wybral zxi chodz miedzy nimi jest delikatnie mowiac duza roznica cenowa :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara szkola Hifonicsa to sie skonczyla wraz z zakonczeniem wspolpracy z Zed audio a bylo to lata temu :rotfl:

Rzecz jasna jesli mialbym wybierac akurat miedzy tym zxi a pizdzingiem to bym wybral zxi chodz miedzy nimi jest delikatnie mowiac duza roznica cenowa :rotfl:

 

 

no wlasnie duza roznica cenowa , a szczerze mowiac nie bawie sie juz w uzywany sprzet wiec raczej wolalem cos kupic tanszego , nie firmowego i nowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynik raz ale pyknęł 144,8db przy otwartych siedzeniach do bagażnika

to była gotowa skrzynia a nie strojona do tego auta

 

nikt nie komentuje naszej 106tki na RF P315D4 x2szt w samym bagażniku

wzmacniacz był crunch pzi3000 1szt a teraz jest trochę mocniejszy od RF

wyciągamy ponad 149db :)

a przecież to głośnik 500wat

 

co do wzmacniaczy i ogólnie sprzętu to jest u mnie wiele firm i można sobie wybrać co się chce

wiecie że wystawiam samochody na różnym sprzęcie i moja firma jest całkiem nie zależna od kogoś

traktuje ją jako hobbi bo zarabiam na czym innym

 

a z miernikiem Term-lab zabawa jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie komentuje naszej 106tki na RF P315D4 x2szt w samym bagażniku

wzmacniacz był crunch pzi3000 1szt a teraz jest trochę mocniejszy od RF

wyciągamy ponad 149db :)

a przecież to głośnik 500wat

 

 

500 nie 500 ale powierzchnia membran robi swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...