Skocz do zawartości

Car Audio Renault Megane Classic by POCKI


POCKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie mam potrzeby sie tlumaczyc , jak bys wiedzial glosnik odebralem nowy z reklamacji w pt przed 18sta a i jak kazdy wie trzeba go rozgrzac itp (a ja nawet nie mialem czasu tego zrobic bo w pt mialem impreze u znajomych) wiec nie pozwolilem sobie dac pelnej mocy a po 2 jak zauwazyles nie mialem nawet przygotowego zadnego utworu dopiero Staszek dał mi plyte i z pierwszym utorem co byl robilem pomiar.

 

a tu masz wycienek co sam napisal wczesniej do tego postu

 

dBmax

Wysłany: 2009-06-04, 09:27

''wynik raz ale pyknęł 144,8db przy otwartych siedzeniach do bagażnika

to była gotowa skrzynia a nie strojona do tego auta ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj rzeznik rzeznik wez sie schowaj jak nie wiesz dokladnie oco biega bo szkoda liter na twoj temat

 

Spokojnie... Czemu tak się burzysz?

 

Rzeźnik, był i zobaczył niewygrzany głośnik czy co tam pisałeś zobaczył wynik i podał go na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, możliwe że zroblies taki wynik.

 

jednak ja tego nie widzialem i dlatego tak napisalem a wyniku jaki osiagnoles nie wywrozelem z fusow, tylko bylem i widzialem.

 

chcialbym po prostu to zobaczyc bo jest to wynik ciezki do osiagniecia, szczegolnie na jednym sonicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeznik

wiem ze duzo , ale mialem nie jeden u nich juz pomiar i ostatnio przed rozklejeniem sie sonica mialem 143,5 db ale w tedy to juz ledwo co aku byl naladowany.

teraz jak bede u nich i montowal kondensator to nagram filmik i sobie lookniecie

 

R1damii

udalo mi sie wycisnac 1raz 144,8DB i kilka razy zblizony wynik mialem , musze poszukac lepszy aku i moza zaloze teraz kondesator, to moze mi sie uda lekko poprawic wynik bo ciagle za slabe jest zasilanie

to juz byla gotowa skrzynia, musialbys sie kontaktowac z DB-MAX-em

oni wiedza najlepiej co montowali mi do samochodu itp

ta skrzynia co teraz mam jest wieksza niz producent zaleca, jak wiadomo w wiekszej skrzyni glosnik sie bardziej meczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutna prawda że wyniki w świat idą tylko te wykręcone na zawodach

większość zawodników po pomiarach jest smutnych bo w domu było więcej

czsem wystarczy kurtka na tylnim siedzeniu i wynik 1 db spada

to na prawdę nie jest łatwe robić wyniki

producent zaleca skrzynie do słuchania a nie do max dB

nie ma jednego przepisu czy skrzynia powinna być mniejsza czy większa

najlepiej to mała skrzynia, wielki wylot, ogromny wzmacniacz i super zasilanie a do tego malutkie auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

wlasnie niedawno sprzedalem caly sprzet CA

i wpadl mi ostatnio do glowy pomysl aby kupic vw polo II generacji i stworzyc samochodzik do zawodow db drag na nowy sezon :P

 

slyszalem ostatnio ze byl na zawodach taki samochodzik i z nie firmowego glonika mial chyba 144 db jak dobrze pamietam, dokladnie nie wiem ile to bylo ... ale postatam sie dowiedziec :P

 

jak sadzicie jak by kupic polowke i wytlumic caly samochod od podstaw i kupic sprzet audio cos w podobie jak mialem to ile db bym osiagnol ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...