Skocz do zawartości

Zimowy piknik SCA - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O ktorej wyjezdzasz ??

Chciałem tam spędzić jak najwięcej czasu i nie dojeżdżać po zmroku. W Warszawie 7-8 chciałem być, a jeśli byłoby to możliwe i nie byłbym sam, to z chęcią zostanę na noclegu do poniedziałku. O której masz lądowanie?

Paweł, chyba się nie dziwię.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a w zime to mozna gdzies zamraznac po drodze

 

Ojciec zwykł mówić, że byle cienias (tu wstawiał inne słowo, ale oszczędzę Cię  :wink:  ) to i latem w kożuchu zmarznie...

 

 

http://www.reactiongifs.com/r/rdlol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wrocławskie łajzy jak jadą?

Telefon masz :) dzwon bliżej terminu... Póki co... Jedyne czego nie wiem to czy na letnich czy na zimie pojadę :)

 

P. S. Jest gdzieś oficjalne info od ktorej można się pojawić na miejscu w piątek? Nie żebym wcześnie miał startować, ale kto wie jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że jak w większości takich ośrodków, gdzieś od 11tej.

 

Ale zawsze można przyjechać wcześniej i posadzić 4 litery w środku, albo zrobić małą trasę po szlaku, a rozpakować się wg ich godziny.

 

Też chyba pojadę wcześniej, bo zapowiada się wolny piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dacie sobie radę...beze mnie?  :kwasny:  bo chyba nie dotrę :mur1: . Negocjowałem w pracy ale wyszło, że albo teraz albo latem a jednak wolę latem. Musiałby nastąpić cud bym przyjechał bo dziś dokładnie się dowiedziałem gdzie rzucają, jadę aż tam:

https://www.google.pl/maps/place/99600+Sodankyl%C3%A4,+Finlandia/@66.7698031,26.5364088,8.5z/data=!4m5!3m4!1s0x45d2cc15734b7107:0x40146d63c75bfe0!8m2!3d67.4159271!4d26.5896606

 

Masakra, toż to prawie aktarktyda ...tam to mnie jeszcze nie było :hyhy:

 

 

 

 

Żądam szybkich fotek i to już w piątek popołudniu. Bawcię się zacnie panowie...zadzwonię sobotnim wieczorem mam nadzieję, że tam zasięg jest  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek będziesz rzut beretem od Rovaniemi :hyhy: skocz z Jackiem D. Do Mikiego na melanż :rotfl:

 

I zamów sobie od razu bezpośrednio worek prezentów na kolejne Święta :) listy często nie dochodzą :rotfl:

My jak dobrze pójdzie to dopiero w piątek zjedziemy do kraju. Jak dobrze pójdzie to będziemy "na czas" jedynie trochę wymęczeni po min 2 nocach nieprzespanych :( ale to już nie pierwszy raz wiec jestem dobrej myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o której dotrę, ale pewnie też na 17-18, ale spokojnie....!

Na recepcji będzie lista z pokojami (niebawem tutaj tez opublikujemy ją i będzie można sobie już od samego rana tam uczestniczyć :)

Właścicielka wyluzowana więc możecie i od 8 rano tam być :)

 

 

 

WEŹCIE SOBIE JAKIEŚ SANKI/JABŁUSZKA/WORKI/DĘTKI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...