Skocz do zawartości

Audison VRX 4.300 vs Sony XES M1 brzmienie


pajac
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdziwiło mnie określenie sony do morela . Bo słyszałem go w różnych systemach a sam używam go z wariacją SCANA. 

No właśnie i tu wchodzimy w gusta i guściki. Scany i morele pod sonówką, duże tak. Natomiast dla mnie osobiście morele z audisonem  już nie za bardzo, dodam, że lubie gre z pazurem. Piszę to  częściowo z własnego doświadczenia, kiedyś sprawdzałem jak się z komponują scany z VR404. Naprawdę bardzo fajnie to grało. Zastanawiam się do powrotu. Teraz mam helixa A4, i jest za sucho jak dla mnie. Szkoda, że autor nie ma możliwości odsłuchu, wtedy miałby sprawę oczywistą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dwa kanały są brane pod uwagę to może dodamy do listy 100hc ? Morel nabrał by vigoru

Audio arcików będę miał okazje kilka przesłuchać w niedalekiej mam nadzieje przyszłości. Nie pamiętam czy akurat jest tam model 100hc. Ciekawe czy łagodne supremo ma szansę zagrać z żywym wzmakiem słodko gdy trzeba i z tupetem gdy utwór jest żywy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio arcików będę miał okazje kilka przesłuchać w niedalekiej mam nadzieje przyszłości. Nie pamiętam czy akurat jest tam model 100hc. Ciekawe czy łagodne supremo ma szansę zagrać z żywym wzmakiem słodko gdy trzeba i z tupetem gdy utwór jest żywy?

Dlatego właśnie taką propozycja z mojej strony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o audisona i dół to w moim setupie ze wszystkich piecy jakie posiadam to właśnie vrx 2.250 wykazał się najlepszą grą na wf... Nie brakuje mu kontroli a dołu jest aż nad to... Bardzo żywo i ze zdrowym wykopem. Choć na subie już troszkę rozlazły się okazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tak mozna by wymieniac bez konca.. Wszystkie tez wzmacniacze ktore podales maja wyrobiona swoja marke i zostaly tysiace razy przetestowane na calym swiecie z bardzo pozytywnym skutkiem..Tobie jedynie pozostaje kwestia montazu ..I na tym bym sie skupil ☺ Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wszystkie tez wzmacniacze ktore podales maja wyrobiona swoja marke
Mało kto pamięta, że najwięcej wartościowych tytułów w Polsce i Europie zdobyto właśnie na Genesis'ach.

W zasadzie każdy z wymienionych przez Ciebie wzmacniaczy jest fantastycznej jakości lecz żaden nie jest uniwersalny i nie zagra rewelacyjnie w każdym systemie.

Kupić sprzęt to jedno ale zamontować i zestroić to już zupełnie co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto pamięta, że najwięcej wartościowych tytułów w Polsce i Europie zdobyto właśnie na Genesis'ach.

Wchodzisz na kruchy lód :wink2: , ale faktycznie udział tych wzmacniaczy w danym czasie był znaczny .

Ja natomiast zaryzykuje tezę , ze najbardziej rozpoznawalnym użytkownikiem tych piecy jest uczestnik naszego forum , którego kilka pojazdów zdobywało wielokrotnie tytuły MP i znaczące miejsca w ME .

Nie wiedzieć tez czemu , ale ich popularność spadła znacznie po tym jak zniknęły z dystrybucji u Sonia Draga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już jesteśmy na etapie propozycji, to może ja polecę Xtanta 604, jest u nas na giełdzie.

Dlaczego on? Według mnie góra i środek w  tym piecu jest bardzo dobra, naturalna i myślę, że do moreli jak scanów by pasował,

Dziwne, że nikt jeszcze go nie polecił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są sprzęty które bronią się same ...

Jeden woli brunetki, drugi blondynki.

I dobrze. Dowiedziałem się to co chciałem + fakt, że wszystkie te piece nie robią lipy. Polecono mi na odsłuch Audisona vrx 6 kanałowego, M1 i Audio Arty wszelakiej maści i sam wybiorę to co mi się spodoba. Miło, że zainteresowanie tematem jest duże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale ten twój wybór to i tak będzie rzut moneta ...

A tak bez ot to 6 będzie cieta aktywnie ? Jest 6 direct ?

System 2 way ?

Tak 2 way. Planowana w bliżej nieokreślonej przyszłości pasywka. Dlaczego rzut monetą? Mógłbyś rozwinąć wypowiedź?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...