Skocz do zawartości

Głośnik przenośny


MichuPG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio coraz więcej czasu spędzamy ze znajomymi na różnego typu "imprezach plenerowych",często bez dostępu do prądu.Pojawił się pomysł zakupu głośnika przenośnego. Wymagań jest kilka - dobre połączenie przez bluetooth,spora bateria wystarczająca na całą noc głośnego grania ale przede wszystkim - dźwięk. Moc głośnika musi być spora (jak na urządzenie przenośne oczywiście),dźwięk dostosowany raczej pod muzykę elektroniczną,sporo basu,nie pustego klepania ale przyjemnego dla ucha niskiego pasma. Przesłuchałem sporo głośników przenośnych,niestety większość w sklepach z elektroniką i mam swojego zdecydowanego faworyta - JBL Xtreme. Z nim miałem przyjemność obcować najdłużej bo AŻ tydzień,spełnia w 100% wszystkie moje wymagania i oczekiwania,lecz ma jeden spory minus - cenę. 1200 zł jak za przenośne źródło dźwięku do amatorskiego zastosowania to dużo. Mam więc jedno pytanie - czy znajdę przenośny głośnik spełniający powyższe wymagania w cenie powiedzmy ~ 600 - 700 zł? Może ktoś z Was ma doświadczenia z takimi urządzeniami i wypowie się w tym temacie? 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś JBL charge 2+ ? 

 

Delikatnie odbiegając od realiów znam urządzenie które spełniło by wszystkie twoje wymagania prócz ceny .

 

Diamondboxx piękna sprawa,ale cena jak za Xtrema tylko w dolarach :D Słyszałem Charge 2,ale jednak jest spory przeskok :( Szukam jeszcze Charge 3 na próbę.

 

Kolega przyniósł jbl go

Wielkości ramki szlugow

Fajnie gra zdziwiłem się

Głośniczek dobry,również przeleciał mi przez ręce,ale to nie ta moc niestety,fajny żeby puścić sobie muzykę w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...