Skocz do zawartości

Carpower 1000/1D problem


Rekomendowane odpowiedzi

Jak przez 3 miesiące chodzilo normalnie i nawet do 40 na radiu dalo sie ukręcić i glosnik chodzil jak wsciekly a teraz przy 25 na radiu zaczyna wariować. Ustawienia pieca i radia są te same od jakiś 2 miechów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przez 3 miesiące chodzilo normalnie i nawet do 40 na radiu dalo sie ukręcić i glosnik chodzil jak wsciekly a teraz przy 25 na radiu zaczyna wariować. Ustawienia pieca i radia są te same od jakiś 2 miechów

 

 

Zazwyczaj jest tak, że zanim coś się uszkodzi jest dobre, czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza przez internet jest niemozliwa ale ja zaczalbym od kabli pradowych , bo opis wskazuje na braki pradu (cos sie poluzowalo).

 

PS: pomijam od poczatku zle ustawiony Gain

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogus wiem ze cos się uszkodzilo pytanie tylko co...? Sprawdzone wszystko od zrodla sygnału po sam glosnik wszystko bez zmian. Cos w piecu poszlo tylko nie wiem co skoro gra normalnie do pewnej głośności a potem jeden wielki przester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miernik weź i najpierw napięcie na zaciskach prądowych wzmacniacza zmierz .

Zmierzę kiedy gra normalnie i w trakcie tych "anomalii"

pomierzone i dupa :/ nic nie wskazuje na to ze cos z prądownia jest nie tak, zreszta to tylko 4ohm ale odkrecilem pokrywke pieca i rzucily sie w oczy lekko napuchniete kondensatory 22000uF 80V moze tu jest winowajca?? poza tym w srodku wszystko wyglada dobrze. dziwne jest to ze gra zajebiscie do pewnego momentu moze faktycznie przez te kondki tak pitoli? czyżby piecyk musiał zawitac na pit-stopie? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla świętego spokoju wyslij go na przegląd, sam tak czy siak nie zdziałasz nic a po nieudolnych próbach jeszcze co innego upalisz .

jakiego magika polecacie z okolic Rzeszowa który jest ogarnięty w tematach audio??? Badz jakiś dobry serwis???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...