Skocz do zawartości

Sprawdzenie nr vin audi


rozek260
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie rzeczy tylko w erze a tak na serio to będzie ci bardzo ciężko to sprawdzić bez znajomości. Wyposażenie mógł bym sprawdzić ale przebiegi i itp nawet serwis bedzie robił problem mimo że chciał byś za to zapłacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładne sprawdzenie auta,to nie taka prosta sprawa.Na portalach typu autodna ,możesz sprawdzić przeglądy ,przebiegi itd.Tyle tylko,że kupując auto od handlarza ,nawet szczegółowe sprawdzenie w serwisie nie gwarantuje oryginalnego przebiegu.Znam dobrego elektronika ,który zakłada blokery do liczników a serwis tego nie wykrywa komputerem.Czujnikiem do lakieru sprawdzisz grubość lakieru ale i to nie gwarantuje bezwypadkowości auta ,bo handlarz,kupi błotnik pod kolor.

Proponuję znajomego lakiernika zabrać.Kilka lat temu kupiłem audi ,,dokładnie "sprawdzone w serwisie tylko ,że to audi miało kręcony licznik jak się okazało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie auto ,można kupić wszędzie.Co do ostatniej mody na przebiegi trzylatków do 30.000 km ,to moja sąsiadka,starsza pani,której samochód stał w garażu przez 12 lat za wyjątkiem podróży do pobliskiego spożywczaka,nabiła 230.000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie auto ,można kupić wszędzie.Co do ostatniej mody na przebiegi trzylatków do 30.000 km ,to moja sąsiadka,starsza pani,której samochód stał w garażu przez 12 lat za wyjątkiem podróży do pobliskiego spożywczaka,nabiła 230.000 km.

Ciekawe rzeczy mówisz watpię ze stał tylko w garażu prosta kalkulacja wskazuje ze robiła Ok 19500 rocznie ... Ja mam auto z roku 97 w spadku po dziadku, który kupił je w salonie. Kiedy umarł w 2012 roku miało 37000 km obecnie ma 78000km a tez sporo nie jeżdzę, krótkie odcinki, wiec troche durne obliczenia dałeś mówiąc ze jeździła tylko do "spozywczaka" ale chyba miała do niego 200km w jedna stronę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie roznie bywa. Mam po ojcu skode fabie 2003r i 86000 na liczniku. A moj byly szef ma lagune 2010 r. I 350000 na liczniku. Wlasnie jestem po zakupie auta i kupilem z uszkodzonym troche silnkiem bo sam zrobię a reszta już ma blachę robioną i nie warto tego brać bo nie wiadomo co i gdzie wylizie. Co do sprawdzania to tylko znajomy w serwisie i też nie będzie gwarancji że coś tam przeczyta. Sam bawię się vagiem i vcds i wiem co można zmienić a co nie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ostatnio sprawdzałem w serwisie VW przebieg bo coś mi się maly wydawał jak na ten rocznik. Z DOWODEM REJESTRACYJNYM PROSIMY I FACET GRZECZNIE NAM PODAJE CO I JAK I PRZY JAKIM PRZEBIEGU, warunek? Musi jeździc do ASO i wszystko będzie do odczytania. Ale wydruku już nie dostaniesz, gdyby ktoś chciał skodę sprawdzić to mogę pomóc, a i jeszcze jedna kwestia. Np w skodzie nie sprawdzimy VW czy audi. Podobnie jak w VW audi czy skody. Nie mają już dostępu do baz danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęście było u mnie widać. Bo audi 2004 a3 2.0 benzyna cała historia serwisowa od 2004 do 18.02.2016 wszystko co wymienie kiedy i przy jakim przebiegu 50 stron histori auta. Jak ktos potrzebuje to dam namiar. Szybki kontakt po przelaniu kasy okazaniu potwierdzenia przelewu miałem po 15 minutach na email cała historie audi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie temat ubawił, viny sprawdzacie w ASO... Ok a ilu potem jedzie ze swoim autem do tego ASO jak już je kupi na dalszy serwis? ;-)

 

Swoją drogą auto może być zadbane i doinwestowane i bez autoryzowanej stacji, ważne by były rachunki i faktury za naprawy, i widać co i kiedy było robione i przy jakim przebiegu. Tylko znowu pojawia się kwestia ilu jeździ do warsztatu? ;-)

 

Bo ja ze swoich obserwacji wiem,że Polak dopiero jedzie (albo go zholują) gdy mu dupnie coś za trudnego do naprawy samemu. :-)

 

Ot taka mała dygresja o tym stanie i przebiegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ostatnio sprawdzałem w serwisie VW przebieg bo coś mi się maly wydawał jak na ten rocznik. Z DOWODEM REJESTRACYJNYM PROSIMY I FACET GRZECZNIE NAM PODAJE CO I JAK I PRZY JAKIM PRZEBIEGU, warunek? Musi jeździc do ASO i wszystko będzie do odczytania. Ale wydruku już nie dostaniesz, gdyby ktoś chciał skodę sprawdzić to mogę pomóc, a i jeszcze jedna kwestia. Np w skodzie nie sprawdzimy VW czy audi. Podobnie jak w VW audi czy skody. Nie mają już dostępu do baz danych.

Bzdura, robie w salonach audi/vw/skoda i jest możliwości sprawdzenia jakiejkolwiek marki. Tylko musi być serwisowany w ASO żeby była jakakolwiek historia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...