Skocz do zawartości

Nowa szata allegro :)


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie jak wam się podoba?

Dla mnie dno totalne...

 

Jako, że w pracy mam do czynienia z tym portalem aukcyjnym, nowa szata aż mnie zniechęca!

 

Totalne dno, ikony jak dla ślepego i w ogóle porażka!

W ogóle nowa szata wygląda jakby robił ją jakiś amator w PAINTcie :)

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi generalnie tez nie przeszkadza, moze dlatego ze nie zajmuje sie tym zawodowo (w sensie nie pracuje/prowadze jakiegos sklepu), ktory setki transakcji załatawia dziennie i zmiany przy takim obrocie faktycznie wymagaja od sprzedawcy chwili zastanowienia sie, niz jak to robil wczesniej z automatu.

 

mi tam pasi, tak jak nowy Windows W7, z ktorym juz jakis czas jestem i bardzo mi przypadl do gustu w przeciwienstwie do Visty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil, jest to alternatywa:), ale mnie drażni ten znaczek onet :hyhy: tzn kiedyś był to mój ukochany portal, ale jakoś mnie zniechęcił. No nic pozostaje przyzwyczaić się do zmian. Nie można stać w miejscu. Samochody również zmieniamy często dla samej zmiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubie jak cos idze z duchem czasu na sile !!

Wczesniej allegro bylo bardzo intuicyjne mimo ze teraz nic sie praktycznie nie zmienilo procz grafiki to jednak jest odpychajace :)

Allegro to tak powszechny portal ze nawet za 5lat nie potrzeba by bylo zmieniac szaty bo z tego sie kozysta czy to zawodowo czy osobiscie i fakt faktem w gre wchodza pieniadze wiec lepiej zeby cos bylo uniwersalne i bez wodotryskow bo kazda zmiana w mieszym badz wiekszym stopniu i na pewien czas troche dezorientuje...

Poprostu szit :wstyd::wstyd::wstyd::wstyd::wstyd::wstyd:

 

Mam tylko nadzieje ze Strefa zostanie taka jaka jest, wiadomo logo i jakas znikoma kosmetyka bo ja juz sie przyzwyczailem i co najwazniejsze forum nie jest meczace (mozna poczytac przez dluzszy czas) i kazdy kto juz kiedys wszedl to nastepnym razem sie jarnie gdzie jest (cos jak elektroda)

pozdros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...