Skocz do zawartości

Alpine CDA 7998R nie włącza się.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o różnice oraz o to, które zagra lepiej. Jak ktoś jest zwolennikiem CD to może mieć takie radyjko, nie mam nic przeciwko. Owszem mogę mieć płyty CD ale w tych czasach dążeniem powinno być zrobienie takiego systemu by nie musieć wozić płyt ze sobą. Oczywiście nigdzie nie napisałem, że takie rozwiązanie będzie tańsze. Zmierzam jedynie do tego, że to radio oferuje wiele jeśli chodzi o CD ale w tych czasach nie jest już tak atrakcyjne dla użytkownika. Mogę się zgodzić, że radyjko jest kultowe ale niestety technika idzie do przodu. Sprawa ma się tu zupełnie inaczej niż przykładowo stare dobre wzmacniacze - tu sprawa jest inna.

 

Tu nikt nie robi tego rodzaju kalkulacji , jeżeli satysfakcjonujący nas poziom jakościowy jednostki dostępny jest jedynie z poziomu CD , to ludzie godzą się z tym , bo jakiś priorytet trzeba mieć ;-)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tu nikt nie robi tego rodzaju kalkulacji , jeżeli satysfakcjonujący nas poziom jakościowy jednostki dostępny jest jedynie z poziomu CD , to ludzie godzą się z tym , bo jakiś priorytet trzeba mieć ;-)).

 

Jak najbardziej się z tym zgadzam :) Być może niepotrzebny wywód z mojej strony, każdy ma inne wymagania oraz nastawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak pisalem wczesnie byla to zapewne pierdola.ale fakt dziala to się cieszyć i niech gra gra gra

Jak by była błachostka to pewnie poprzedni spec by sobie poradził. Do tego typu sprzetu trzeba kogos z doswiadczeniem kto zna temat od podszewki a nie naprawiacza pralek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale tu potwierdzam tezę 

 

 

 


Do tego typu sprzetu trzeba kogos z doswiadczeniem kto zna temat od podszewki

 

Nie oddał bym sprzętu do naprawy osobie której nie jestem pewny bo można mieć z tego więcej strat niż korzyści... Może się uda naprawić a może nie, a przy okazji z uszkodzonej pierdoły może wyjść sprzęt na śmietnik bo ktoś włoży ręce tam gdzie nie trzeba. Druga sprawa jest taka, że trzeba mieć też dostęp do części zamiennych co raczej wiąże się z kimś kto zajmuje się tym od lat a nie elektronikiem hobbystą robiącym takie rzeczy w garazu po niedzielnej mszy (nie piję tu do ciebie Technomaniak, żebyś się zaraz bardziej nie unosił). Był ostatnio temat as helona który że wszystkich opcji trafił w miejsce gdzie było po prostu najtaniej i widać było jakie były tego efekty... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz jaka jest moja wiedza i pralki mozesz sam naprawiac u tych Angielskich c.....t.I widocznie poprzedni spec mial taka wiedze jak ty.

Czlowieku ja tego nie chciałem naprawiać odrazu wskazałem wlasciwy adres dla tego radyjka. Ja tego nie robię bo się nie znam oddaje w ręce fachowca a po twoich postach można wnioskować ze dużo tylko mówisz i tyle. Widocznie poprzedni fachman naprawial pralki skoro nie naprawil a pan Józek to zrobil.

Zluzuj gacie . Sam pisałeś ze nie boisz nie wyzwań ... skoro radio za około 2tys to dla ciebie wyzwanie wiele to mowi o twojej kompetencji w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że ja bym tego nie naprawil po za tym nakamichi też odrazu nikt nie ufal.i wszystko kolego jest wyzwaniem siedzę w audu glównie domowym wiecej lat jak ty masz i nie takie sprzety naprawialem wiedz doszkol sie troche zanim zaczniesz sie wypowiadac na temat napraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie muszę są od tego zaufani fachowcy. Co nie zmienia faktu ze z takim radiem powinieneś wiedzieć co masz robic a nie chybił trafił wyzwanie jeden się podjął i powiedział że nie idzie zrobic.

Tym bardziej nie chciałem cię w żaden sposób urazić specem od pralki bo to nie ty naprawiales to 7998 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...