Skocz do zawartości

Ciepły wzmacniacz do Hertz dsk 165.3


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dały bo ich praktycznie nie było.

Ludzie chyba kupują ten zestaw pod samo radio.

 

Tak samo jak większość zestawów w tym przedziale cenowym. Kup któryś z tych wzmacniaczy który padł wyżej, (osobiście kupiłbym helixa albo soundstreama) to dobre wzmacniacze. Jak ci będzie mało to wymienisz zestaw przedni na coś lepszego i będzie pan zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Ja kiedyś przerabiałem temat dsk i jedyne mądre rozwiązanie to było, TW aktywnie zasilić z radia, a wofer aktywnie ze wzmacniacza. Tylko radio musi na to pozwalać. Nie mówię że grały fajnie, ale za to grały lepiej niż na seryjnej zwrotce. Dopiero po zmianie systemu na wyższą półkę zrozumiałem że tylko traciłem czas i nerwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego takie tematy są bez sensu . Masę na czytałem się na temat DSK 165.3 i wszyscy je chwalili , teraz się okazuje że tweetery za ostre itd. A już zdazylem je kupić. Świetnie. Zobaczymy jak zamontuje.

 

Chwalą je tylko osoby w grupach na fb, dla których "tuba" peiyinga to szczyt możliwości :D

 

Tutaj, czy w jakimkolwiek innym środowisku osób siedzących nieco więcej przy CA, nikt DSK nie pochwali, a nawet większość je odradzi ;)

 

Jak jeszcze nie zamontowałeś - spróbuj oddać i od razu poszukać czegoś ciekawszego w tej kasie ;) Najlepiej używek, z pewnych rąk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest, wf jest najlepszym elementem zestawu, zresztą w wyższych seriach E, H również wf się w zestawie wyróżnia. Te tweetery DT są bazarowymi cykaczami, wyższe serie już jest lepiej, ale po prostu trzeba lubić taki ostre granie, więc najlepsza opcja posłuchać, zanim się kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... to woofer jest niczego sobie. Wystarczy wymienić tw na coś przyzwoitego i pociąć to jak należy.

Zgodzę się z przedmówcą. Tw wyleciał po pierwszym dniu a w jego miejsce wylądował stary poczciwy jedwabny Philips do tego cięcia aktywne i już jakoś się da tego słuchać. Choć bez jakiegokolwiek Suba ciężko z nich wycisnąć coś z niskiego dołu.

 

 

 

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się ile z osób zabierający głos w tym temacie bawiło się tymi głośnikami.

 

Zależy co kto rozumie pod pojęciem zabawa :D Pożyczyłem zestaw od kolegi na dwa dni, więc nie bawiłem się w podmiany tw i aktywki. Oceniam więc dsk jako zestaw. Nie każdy ma czas i pieniądze, żeby bawić się w aktywki. Niektórzy chcą po prostu wymienić rozpadajace się głośniki na coś nieco lepszego :) Te dwa dni wystarczyły im, aby mnie do siebie zniechęcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...