Skocz do zawartości

Prawy Woofer Nie gra


Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jak vibe kazał mi sprawdzić rca

 

Nie kazałem, sugerowałem ;)

 

Vibe to producent którego lubię, ja mam na imię Jarek a na forum "Demon" ;)

 

Nie wytrzymał bym dnia z taką usterką, jak mi coś w instalce nie działa jak powinno to choćby dla bezpieczeństwa sprzętu i własnego spokoju ducha wszystko sprawdzam od A do Z. U ciebie wygląda na to, że piec wymaga spa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm opiszę jak to wygląda no remote od rca idzie do pionka

drugi do gz i są obydwa właśnie złączone cienkim jak włos kabelkiem. Nie mam jarek możliwości sprawdzenia

ewentualnie do siebie tylko włożyć od szwagra Sony xm3046

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wrzuć xm na woofery i będziesz miał wszystko jasne. Do sprawdzenia to nie musi być "grający" sprzęt... Wystarczy, że będzie działać.

 

Nie do końca rozumiem koncepcję z remote, idą dwa osobne z radia do osobnych piecy i są połączone między sobą tym cienkim kabelkiem? Czy rem idzie do pionka a z niego cienkim kabelkiem do gz? Tak czy inaczej jak by coś było z rem to w obu przypadkach wyłączyły by się oba piece a nie tylko pionek a to znów sugeruje problem z samym pionkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pary rca od phonocar wychodzi cienki kabelek

od drugich rca tak samo cienki kabelek i są one razem połączone za pomoca cienkiego kabelka.

Jak dobrze koledzy pamiętam kurde

 

 

 Tak czy inaczej jak by coś było z rem to w obu przypadkach wyłączyły by się oba piece a nie tylko pionek a to znów sugeruje problem z samym pionkiem. 

rozumiem i własnie jak jadę go vega gra a przód cały nie gra więc jak dziś wróci szwagier i będę miał chwilę czasu to podepnę sonego i zobaczymy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij tego Pionka na Spa bo widać, że to raczej wina właśnie wzmacniacza. Pewnie zrobiły się zimne przy RCA we wzmacniaczu. Miałem 4 takie wzmacniacze i w dwóch tak właśnie było. Jest to bolączka tych wzmacniaczy. Co do remote to też pewnie gdzieś jest zimny lut stąd GZ Ci się załącza a Pionek nie.

 

http://www.klang.pl/zdjecia/kable/rca/phonocar-5_01.jpg

 

Kabelek który idzie pomiędzy RCA nie służy jako zrobienie sobie z niego REMOTE. Kable masz podobne a zdjęcie jest tylko poglądowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


rozumiem i własnie jak jadę go vega gra a przód cały nie gra więc jak dziś wróci szwagier i będę miał chwilę czasu to podepnę sonego i zobaczymy .

To absolutnie błędne postępowanie , które blokuje inwentykę forum .

Proponuję nie ruszać żadnej śruby czy weryfikować jakiegokolwiek połączenia , do czasu aż wątek nie osiągnie 101 wpisów :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nakamichi daj sobie spokój po prostu chcę wiedzieć co nie tak jest i nic więcej 


Wyślij tego Pionka na Spa bo widać, że to raczej wina właśnie wzmacniacza. Pewnie zrobiły się zimne przy RCA we wzmacniaczu. Miałem 4 takie wzmacniacze i w dwóch tak właśnie było. Jest to bolączka tych wzmacniaczy. Co do remote to też pewnie gdzieś jest zimny lut stąd GZ Ci się załącza a Pionek nie.

 

 

 

dzięki za podpowiedź skoro je miałeś i występowały u ciebie takie same objawy to okej. Jak będę miał czas zawiozę go do znajomego magika który robi to kazał go przywieść własnie mi napisał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ty nakamichi daj sobie spokój po prostu chcę wiedzieć co nie tak jest i nic więcej

 

I od siedzenia przy kompie , raczej sie nie dowiesz :wink2: .

Rusz 4litery , kup miernik za 20 zł  , gdybyś to zrobił wczoraj , to 50 % potencjalnych przyczyn już mógłbyś wykluczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No może i masz rację ale słuchaj nie jestem aż tak bardzo zaawansowany jak ty w tej dziedzinie więc zawiozę go do właściwej osoby.

 

I tak z każda pierdołą będziesz ludziom zawracał głowę , miernik , kilka bezpieczników , śrubokręt i kpl imbusów pozwolą Ci usunąć więcej niż połowę "awarii " systemu CA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z każda pierdoła nie zawracam głowy sory boże jak ty wszystkiego zaraz się czepiasz nie chcesz pomóc ani nic nie pisz nie pomagaj boże ... 

że ty siedzisz parę ładnych lat w CA to nie znaczy że ja który troszeczkę liznąłem podstaw że muszę być zaraz taki jak TY ... 


Kolega Kamilkklin napisał że miał takie same objawy. i ten sam problem więc koniec bez sensownego już gadania pojedzie na przegląd i koniec 

co tu się więcej rozczulać ? nie rozumiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...