Skocz do zawartości

Pomoc w zakupie samochodu etc


pavliq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie jako użytkownik e91 mogę tylko powiedzieć, że za pewną, zadbaną sztukę z przebiegiem poniżej 150tys km trzeba zapłacić ok 45-50k pln w zależności od wyposażenia. Mówię oczywiście o 330d i roczniku 2007/2008 bo starsze, czy np 320d można znaleźć taniej. Jeżeli ktoś sądzi inaczej to zapraszam do sprawdzenia tańszych egzemplarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kwiatek nie lubi aut audio-friendly :P

 

Coś tam wcześniej pisał że nawrócony jest :)


A po małej modyfikacji konsoli środkowej, zrezygnowaniu z analogowego zegarka i centralnego nawiewu, powstaje ładne miejsce na radio 1 din, i do tego po wyłączeniu zapłonu ładnie się zamyka, i to automatycznie :D

 

post-3212-0-83670400-1404590232_thumb.jpgpost-3212-0-17703900-1404590236_thumb.jpgpost-3212-0-69366700-1404590239_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No i koniecznie 5.0 TDI. :)

 

Oj tu bym polemizował :D szczególnie w cenie w której Kwiatek szuka


 

 


Zegarki analogowe powinno się montować, a nie z nich rezygnować!

 

Są priorytety ważne i ważniejsze, jeden pozostanie przy zegarze z kukułką a drugi wstawi radio i godzina która wyświetla się na panelu centralnym mu wystarczy.

Tak na marginesie, ten zegarek tylko z cyferblatu jest analogowy, godzina ustawia się po sygnale z GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW Phaeton ? :) 4.2 , 4x4 i w wyposażeniu niczego nie brakuje :) a wrota fabrycznie na 2 woofery :D

attachicon.gifphaeton drzwi.jpg

fajny, tylko bydle wielkie :) za duży

Od zawsze marzy mi się A4 B6 2.7 BiTurbo na 4 łapy i delikatny mod na jakieś 350Km ;) może w tę stronę ? Lub jeśli już to BMW E46 M3 :) tylko troszkę trzeba dozbierać do zadbanego :)

A4 b5 - w tym budżecie bez problemu z tym silnikiem, ale na dzień dobry w silnik sporo trzeba włożyć, bo dorwanie nie zajechanego graniczy z cudem. W B6 niestety nie montowali tego silnika. E46 - nie, kiedyś nawet chciałem kupić, ale jakoś mi przeszło

Kwiatek nie lubi aut audio-friendly :P

żeby słupki rozwojowe były, z resztą już sobie poradzę :)

kolejny plus to 2 x AGM 92Ah w kufrze na wyposażeniu fabrycznym , jeden do odpalenia, drugi do elektroniki, ale po zapłonie / odpaleniu pracują oba :)

jeden AGM do tej pory mi wystarczał. Zdarzyło mu się zdechnąć w warsztacie jak grał przy dłubaniu bez podłączonego prostownika, tak to przez ostatnie kilka miesięcy spokój. Niby fajny gadżet, ale nie widzę potrzeby na 2 sztuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


jeden AGM do tej pory mi wystarczał. Zdarzyło mu się zdechnąć w warsztacie jak grał przy dłubaniu bez podłączonego prostownika, tak to przez ostatnie kilka miesięcy spokój. Niby fajny gadżet, ale nie widzę potrzeby na 2 sztuki :)

2 mała "szybka" w bagażniku się przydaje ;)

 


A4 b5 - w tym budżecie bez problemu z tym silnikiem, ale na dzień dobry w silnik sporo trzeba włożyć, bo dorwanie nie zajechanego graniczy z cudem. W B6 niestety nie montowali tego silnika.

Jak najbardziej , widziałem też sporo ofert B6 z tym silnikiem , ponoć popularne było swapowanie tego silnika do b6 bo sprawował sie lepiej niż 4.2 z S'ki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mała "szybka" w bagażniku się przydaje ;)

 

Jak najbardziej , widziałem też sporo ofert B6 z tym silnikiem , ponoć popularne było swapowanie tego silnika do b6 bo sprawował sie lepiej niż 4.2 z S'ki .

tak, ale to rzeźba, przekładany komputer, etc. i ew. późniejsze problemy w serwisie. Szkoda, że w serii nie wychodziły, ale co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiło się ciekawe auto, oglądałem dzisiaj i myślę nad zakupem:

a4 b7 3.0 tdi w automacie (tiptronic +q).

 

Coś wiecie o tych silnikach/skrzyniach, warto się w to pchać? Z wypasu ma wszystko, a nawet więcej niż potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...